45-letnia Katarzyna Glinka pokazała się bez makijażu. "Botox czy starzeć się z godnością?"

Katarzyna Glinka przy okazji pokazywania kulis swojego pobytu w słonecznym Miami poruszyła temat korzystania z programów i filtrów upiększających. Aktorka załączyła swoje zdjęcie bez makijażu, a pod postem rozpoczęła się dyskusja. "Botox czy starzeć się z godnością?"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Glinka to znana i lubiana przez wiele osób aktorka filmowa i telewizyjna. 45-latka od wielu lat gra na deskach teatru, ale również w telenoweli "Barwy Szczęścia", gdzie od 2007 roku wciela się w rolę Kasi Górki i dzięki której w dużej mierze zawdzięcza popularność. Aktorka może pochwalić się smukłą sylwetką, a kadry, gdzie pozuje przed obiektywem aparatu, chętnie umieszcza w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Aktorka pokazała się bez makijażu i filtrów na Instagramie. Katarzyna Glinka zachwyca!

Katarzyna Glinka po pobycie w polskich górach, a konkretniej w Zakopanem, postanowiła wyjechać wraz z bliskimi do Stanów Zjednoczonych. Aktorka relacjonuje podróż ze słonecznego Miami za pośrednictwem profilu na Instagramie, gdzie śledzi ją przeszło prawie 240 tysięcy osób. 45-latka w ostatnim z postów pochwaliła się zdjęciem typu selfie, gdzie zaprezentowała swoją twarz z bliska, korzystając z uroków pogody na plaży. Poruszyła również temat starzenia się i zmarszczek. Aktorka zauważyła, że obecnie problem Photoshopa w social mediach jest wszechobecny, a widok zmarszczek na zdjęciach tylko kusi, by skorzystać z jego możliwości. Glinka wyszła również z pytaniem do swoich obserwatorów.

Botox? Czy starzeć się z tzw. godnością? W którym teamie jesteście ?
 

Katarzyna Glinka porusza temat filtrów i programów upiększających. Co sądzą internauci?

Aktorka treścią posta szybko wywołała powód do dyskusji wśród fanów. Katarzyna Glinka raczej jest w teamie zwolenników naturalności i akceptowania siebie, lecz nie wyklucza korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Niby dobrze zaakceptować siebie, ale żal też nie skorzystać z tego, jakie możliwości daje medycyna estetyczna. Pomagać, ale nie przesadzić. 

Dodaje również w odpowiedzi na jeden z komentarzy internautek, że skupia się obecnie na opóźnianiu procesów starzenia.

Ja trochę pomagam, często robię zabiegi hamujące proces starzenia.

W sekcji komentarzy internauci skomplementowali wizerunek gwiazdy, ale również wyrazili swoją opinię na ten temat.

Starzeć się. Piękna kobieta zawsze będzie piękna.
Gdyby było mnie stać botox, a tak starzeje się z godnością.
A tak na marginesie ja, osobiście nie umiem zaakceptować siebie starzejącej się.
Nawet ze zmarszczkami wyglądasz młodziej niż niejedna nastolatka.
Pani się nie starzeje.
Można się starzeć z godnością, korzystając z botoxu.
Więcej o: