Tak wygląda dziś najstarsza córka Meryl Streep. 39-latka jest wierną kopią słynnej mamy

Meryl Streep i jej mąż, Don Gummer nigdy nie ukrywali, że starają się utrzymać swoje życie rodzinne tak prywatne, jak tylko mogą. Jednak dziś, kiedy ich dzieci są już dorosłe i każde z nich poszło własną ścieżką, możemy coraz więcej dowiedzieć się o potomkach znanej na całym świecie aktorki. Okazuje się, że jedna z córek 73-letniej gwiazdy jest niemalże identyczna jak sławna mama!

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie rzadko zdarza się, że dzieci gwiazd żyją w świetle reflektorów już od swoich najmłodszych lat. Wyjątkowo głośno robi się o nich nie tylko wtedy, gdy odniosą sukces lub zrobią coś kontrowersyjnego, lecz także, gdy okazuje się, że są niczym lustrzane odbicie swojego sławnego rodzica. 

Tak właśnie jest w przypadku Meryl Streep i jej córki Mamie Gummer. Kobieta przyszła na świat 3 sierpnia 1983 roku w Nowym Jorku. Mało kto wie, że najstarsza córka 73-letniej gwiazdy jest znakomitą aktorką, która mając zaledwie 1,5 roku, wystąpiła przed kamerą u boku własnej matki. Dziś ma już 39 lat i ludzie na całym świecie zgodnie przyznają, że wygląda jak prawdziwy klon swojej mamy z młodzieńczych lat! 

Czy najstarsza córka Meryl Streep poszła w ślady sławnej mamy? Wyglądają identycznie!

Mamie Gummer w 2005 roku została absolwentką wydziału aktorskiego na prestiżowej uczelni Northwestern University, a już zaledwie rok później została dostrzeżona przez producentów z Broadwayu. Właśnie wtedy zadebiutowała w sztuce Mr. Marmalade, za którą następnie otrzymała nagrodę Theatre World Award. Jednak już w młodości najstarsza córka Meryl Streep i Dona Gummera zdecydowała się poświęcić teatrowi — m.in. właśnie dlatego nigdy nie było o niej tak głośno, jak o jej słynnej mamie. 

OFERTY AVANTI24.PL: Romantyczna sukienka na wiosnę już za 59,99! Klasyczna, a piękna. Wyróżnia ją detal

 
 
 

Meryl Streep i Mamie Gummer są identyczne! Czy wystąpią razem przez kamerą? 

Co ciekawsze, fani Meryl Streep bardzo szybko dostrzegli, że jej najstarsza córka wygląda niemalże identycznie jak ona sama. Niektórzy z nich stwierdzili nawet, że oglądając zdjęcia z młodości dziś 73-letniej aktorki, ciężko uwierzyć, że ona i jej córka to nie ta sama osoba! Ten fakt postanowili wykorzystać producenci filmowi, obsadzając Mamie w roli młodej Lilii Wittenborn, której starszą wersję zagrała Meryl. Przez uderzające podobieństwo, obsadzenie matki i córki w roli jednej postaci, która w filmie "Wieczór"  wspomina swoje młodzieńcze lata, było wręcz doskonałym posunięciem. 

Dziś Mamie Gummer ma już 39 lat. Wiele fanów zauważyło, że z każdym dniem aktorka robi się coraz bardziej podobna do swojej słynnej mamy. 

 
 
Więcej o: