Ludzie nie chcą uwierzyć, że ma już 83 lata. Tina Turner zachwyca wyglądem. "Jesteś jak wino"

Niektórym fanom ciężko uwierzyć, że Tina Turner skończy w tym roku 84 lata. Na przestrzeni lat charakterystyczny, energetyczny i rock and rollowy styl artystki nie uległ zmianom, a ona sama wciąż nie przestaje zachwycać. Jak wygląda dziś?

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Fani na całym świecie zgodnie przyznają, że 83-letnia Tina Turner wciąż wygląda i trzyma się wręcz doskonale. Mimo że gwiazda wiele w życiu przeszła, nigdy się nie poddawała, a dziś wciąż zaraża dobrą energią. Ikona muzyki niemalże każdego dnia otrzymuje liczne komplementy od wielbicieli, dotyczące nie tylko jej życiowego optymizmu, lecz również wspaniałego wyglądu. Jak prezentuje się dziś?

Tina Turner nie przestaje zachwycać! Internauci pod wrażeniem doskonałego wyglądu gwiazdy 

Kariera Tiny Turner zaczęła nabierać tempa w 1957 roku, kiedy piosenkarka miała zaledwie 18 lat. Przez całe swoje życie sprzedała ponad 100 milionów płyt, zdobyła kilkadziesiąt prestiżowych nagród, w tym m.in. aż ośmiu nagród Grammy, co czyni ją najczęściej nagradzaną artystką rock and rollową w historii przemysłu fonograficznego. Wśród wielu ludzi na długo zdobyła miano "ulubionej artystki kilku pokoleń". Niewiele fanów artystki zdaje sobie jednak sprawę, że prywatnie przeszła ona wiele i zmierzyć musiała się z wielkimi tragediami.

W 2013 roku bardzo głośno zrobiło się o nagłej chorobie piosenkarki. Niecałe trzy miesiące po swoim bajkowym ślubie z Erwinem Bachem, 74-letnia wówczas gwiazda dostała udaru. Szczęśliwie piosenkarka po przejściu kilkumiesięcznej rehabilitacji pod okiem najlepszych specjalistów, powróciła do wcześniejszej sprawności. 

Kiedy wszystko zaczęło w końcu układać się pomyślnie, u Tiny Turner w 2016 roku zdiagnozowany został nowotwór jelit oraz niewydolność nerek. Artystka w swojej najnowszej książce "My Love Story" wyznała, że zanim dowiedziała się, że operacja jest możliwa, rozważała eutanazję. Życie gwiazdy uratował jednak przeszczep nerki. Warto dodać, że dawcą był sam mąż piosenkarki. Od tego czasu Turner podkreśla, że stara się cieszyć każdym dniem. 

Dziś piosenkarka ma już 83 lata i wciąż prezentuje się doskonale!

Tina TurnerTina Turner Instagram.com/@tinaturner

Tina TurnerTina Turner Instagram.com/@tinaturner

 


OFERTY AVANTI24.PL: Romantyczna sukienka na wiosnę już za 59,99! Klasyczna, a piękna. Wyróżnia ją detal

Tęsknota za muzyczną karierą okazała się silniejsza! 83-letnia Tina Turner nie zwalnia tempa 

Mimo długiej przerwy, w 2020 roku stęskniona z muzyczną kariera Turner postanowiła wrócić do świata show-biznesu. To właśnie wtedy Dj Kago zaproponował jej współpracę, a dokładnie odświeżenie jej kultowego przeboju "What’s Love Got To Do With". Na swoim instagramowym profilu muzyk opublikował okładkę singla i napisał: 

Nie mogę uwierzyć, że 17 lipca, w piątek wypuszczam wspólny utwór z Tiną Turner! 'What’s Love Got To Do With' to jedna z moich ulubionych piosenek wszech czasów, a praca z tak legendarną artystką wydaje się surrealistyczna! Nie mogę się doczekać, aż wszyscy to usłyszycie. 

- skomentował artysta. 

 

Fani szybko zauważyli, że piosenkarka na zamieszczonej fotografii wygląda jak w latach 60.! 

Jesteś coraz młodsza, jak wino!
Nie poznałam Pani. Naprawdę wygląda Pani cudownie. 
Niesamowite, że wciąż tak zachwycasz. 
Uwielbiam cię Tino Turner!

- komentowali internauci. 

 
Zobacz wideo Makijaż cery dojrzałej. Musisz pamiętać o kilku szczegółach

źródło: viva.pl

Więcej o: