Iza Kuna pokazała, jak ćwiczy. Internauci patrzą i przecierają oczy. "Ta noga w górze! Jak to zrobić?"

52-letnia aktorka zachwyciła internautów znakomitą formą oraz odmienionym wizerunkiem. Iza Kuna zaprezentowała swoim obserwatorom na Instagramie ćwiczenia, jakie wykonuje na co dzień, aby zachować świetną kondycję i smukłą sylwetkę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Do grona najpopularniejszych polskich aktorek filmowych oraz teatralnych bez wątpienia należy Izabela Kuna, która już od lat cieszy się niesłabnącą sympatią wśród widzów. Ogromną popularność, przyniosła jej rola Gośki w filmie "Lejdis". 52-latka doskonale odnajduje się zarówno w produkcjach telewizyjnych, jak i na deskach teatru, gdzie obecnie występuje na scenie Teatru Współczesnego. Jakiś czas temu, 52-latka pochwaliła się, że rozpoczęła swoją przygodę nie tylko z jogą, ale i pole dance. Teraz postanowiła zaprezentować relacje ze swojego treningu fanom. 

Zobacz wideo Izabela Kuna o emocjach swojej bohaterki w filmie "Teściowie" [Popkultura Extra]

Iza Kuna pokazała swój trening. Gwiazda zachwyca smukłą sylwetką

52-letnia aktorka doskonale wie, że regularne ćwiczenia mogą pozwolić na zachowanie smukłej sylwetki oraz świetnej kondycji przez wiele lat. Iza Kuna w swoim ostatnim nagraniu na Instagramie zaprezentowała fanom serię ćwiczeń, którą wykonuje na macie. Aktorka skupia się na rozciągających i wzmacniających ciało treningom. Przy okazji z dystansem dodała, że może nie jest to wyjątkowo wyczynowy zestaw ćwiczeń, ale aktorka lubi je wykonywać. Załączyła opis:

Moje żałosne ćwiczenia, które umiem i które lubię. Proszę ich nie powtarzać, Boże Broń! Proszę ćwiczyć prawidłowo i bawić się! For English Press One: Please, don’t do this.
 

Internauci są pod wrażeniem. Pod kilkusekundowym klipem pojawiło się wiele komentarzy

Kilkusekundowy klip szybko zebrał wiele reakcji ze strony obserwatorów aktorki. 21 godzin od dodania ma już prawie 3 tysiące polubień oraz prawie 100 komentarzy. Internauci pod wpisem Izy Kuny skierowali ciepłe słowa oraz komplementy w kierunku 52- letniej Izy Kuny.

Fajne ćwiczenia a pomocnik jak cudny
I tak miło się patrzy, jak można zmobilizować się w domowych warunkach i troszkę poruszać....
No chciałabym tak ćwiczyć.
No bo o to chodzi, żeby było przyjemnie i radośnie.
Rezultaty są rewelacyjne.
Trochę ćwiczenia i ciało się zmienia.
Ta noga w górze! Jak to zrobić?!
Więcej o: