Ostatni raz na ekranie wystąpiła 9 lat temu. Jak wygląda dziś 49-letnia Eva Mendes?

Eva Mendes obchodziła 5 marca 49. urodziny. Swego czasu amerykańska aktorka była uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet w Hollywood. Eva nie pojawia się jednak na dużym ekranie już od 9 lat. Jak dziś wygląda?

Eva Mendes jest córką emigrantów z Kuby. Największą popularność przyniosła jej rola w filmie "Dzień próby". Ostatni raz na dużym ekranie pojawiła się w 2014 roku w filmie "Lost River". Mimo to gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszcza na Instagramie nowe zdjęcia i wspomnienia z dawnych lat.

Zobacz wideo Dzięki "Klubowi Myszki Miki" mogliśmy zobaczyć tańczącego Ryana Goslinga [Popkultura Extra]

Zaczepił ją na ulicy. Eva od zawsze wyróżniała się urodą

Na młodą Evę spacerującą po Los Angeles zwrócił uwagę fotograf. Poprosił ją o uczestnictwo w sesji zdjęciowej, co zapoczątkowało karierę Mendes. Gwiazda wyróżniała się urodą dzięki kubańskim korzeniom. Z biegiem czasu Eva zamieniła pozowanie na aktorstwo. Pierwszy raz pojawiła się na ekranie w 1998 roku w serialu "Ostry dyżur". W produkcji grała do 2009 roku. Ostatni raz mogliśmy ją oglądać w "Lost River", czyli filmie wyreżyserowanym przez męża Evy, Ryana Goslinga.

Aktorka stara się wykorzystywać swoją popularność do słusznych celów. Wzięła udział w kampanii People for the Ethical Treatment of Animals przeciwko noszeniu futer.

 

Eva Mendes i Ryan Gosling są parą od 12 lat. "Gotowanie zostawiam Ryanowi"

Eva Mendes i Ryan Gosling zakochali się w sobie w 2011 roku na planie filmu "Drugie oblicze". Od 2016 roku są małżeństwem. Mają dwie córki, Amandę Lee i Esmeraldę. Eva jest starsza od Ryana o 6 lat, co wziąć budzi zainteresowanie mediów. Para pilnie strzeże swojej prywatności. Na początku związku wybrali się do Disneylandu, gdzie próbowali wmieszać się w tłum. Ubrali się zwyczajnie, założyli ciemne okulary, czapki i starali się nie zwracać na siebie uwagi. Ludzie szybko ich jednak rozpoznali i to właśnie tam zrobiono im pierwsze wspólne zdjęcia. Jak wygląda ich wspólne życie? - Gotowanie zostawiam Ryanowi. Mam nadzieję, że pokazuje to naszym córkom, że nie ma ról związanych z płcią, które trzeba przyjąć i że wszyscy jesteśmy w tym partnerami - mówiła Eva w wywiadzie dla "Forbes".

 

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: