Katarzyna Cichopek w zaskakujących słowach pierwszy raz o Paulinie Smaszcz. "Ja stoję z boku"

Katarzyna Cichopek zebrała się na wyjątkowy i niespodziewany gest w kierunku byłej żony ukochanego, czyli Pauliny Smaszcz. Czy to znak, że konflikt między nimi został zażegnany?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Media i prasa rozpisują się o relacji między Katarzyną Cichopek, Maciejem Kurzajewskim, a Pauliną Smaszcz, które są wyjątkowo napięte. Popularny prezenter Telewizji Polskiej, niedawno doczekał się wyjątkowego momentu w swoim życiu, gdyż został dziadkiem. Z tej okazji aktorka i gwiazda serialu "M jak miłość" postanowiła pogratulować ukochanemu, ale również wykonać niezwykły gest w stronę Pauliny Smaszcz, która została babcią.

 
Zobacz wideo Janachowska nie chciała komentować afery ze Smaszcz. Wymowny gest

Syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz po raz pierwszy został ojcem

Paulina Smaszcz już pod koniec ubiegłego roku poinformowała w sieci, że niedługo jej najstarszy syn, Franciszek, zostanie ojcem. We wrześniu 2021 roku syn gwiazdorskiej pary wziął ślub z Laurą Esmeraldą Vaccari, z którą układają sobie życie we Włoszech. Maciej Kurzajewski 3 marca zamieścił wpis, że "przyszła na świat piękna dziewczynka". Nie krył również radości, że będzie się do niego zwracać "dziadku". Paulina Smaszcz z kolei w swoim wpisie stwierdziła, że "jest najszczęśliwszą babcią na świecie. Nic, poza tym się nie liczy."

 

Katarzyna Cichopek gratuluje partnerowi oraz jego byłej żonie w wywiadzie

Radość z pojawienia się nowego członka rodziny dotyczy nie tylko Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz, ale również partnerki prezentera, Katarzyny Cichopek. Aktorka przy okazji wywiadu dla "Super Expressu" pogratulowała parterowi i jego byłej żonie. To pierwszy raz, gdy gwiazda "M jak miłość" wypowiedziała się o Paulinie Smaszcz.

Cieszę się przede wszystkim szczęściem Maćka. Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom i gratuluję dziadkom - wszystkim dziadkom. To piękne maleństwo, które się pojawiło na świecie, ma dwie wspaniałe babcie, jedną ma w Polsce, drugą ma we Włoszech, tak samo dziadków. Ja stoję z boku, nie jestem przyszywaną babcią. Jestem po prostu Kasią.
Więcej o: