Joanna Brodzik zmieniła fryzurę, a fani nie kryją zachwytu. "Jak za czasów Kasi i Tomka"

Rola w serialu "Kasia i Tomek" przyniosła Joannie Brodzik ogromną popularność. Widzowie pokochali perypetie głównych bohaterów i zapamiętali Brodzik jako krótkowłosą, wesołą blondynkę. Ostatnio aktorka postawiła na nowy look.

Joanna Brodzik to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Największą sławę przyniosła jej rola Kasi w serialu "Kasia i Tomek" oraz Magdy Milowicz w "Magdzie M.". Gwiazda kilkakrotnie była nagradzana za swoje role, a widzowie do dziś z sentymentem wspominają produkcje, w których zagrała. Niedawno Joanna zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Fani są zachwyceni metamorfozą Brodzik.

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

Joanna Brodzik zmieniła fryzurę. Wygląda jak 20 lat temu

W styczniu gwiazda świętowała 50. urodziny. Widzowie najbardziej znają ją z takich produkcji jak "Kasia i Tomek", "Magda M." oraz "Dom nad Rozlewiskiem" i jego kontynuacje. Serial "Kasia i Tomek" był emitowany w latach 2002-2003. W 2004 roku Joanna odebrała nagrodę Wiktora dla najlepszej aktorki za rolę Kasi. Dzięki roli w "Magdzie M." została też uznana za najlepszą aktorkę w serialu obyczajowym. W młodości Joanna Brodzik najczęściej miała krótkie i jasne włosy. Teraz postanowiła powrócić do krótkiej fryzury, którą zaprezentowała na najnowszym filmiku na Instagramie.

 

Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska Koroniewską i Dowbor łączy wyjątkowa więź, lecz nie zawsze tak było

Brodzik zdecydowała się na krótkie cięcie. Jednoznaczna opinia internautów

Do niedawna aktorka miała długie, blond włosy i grzywkę na bok. Teraz zdecydowała się na radykalną zmianę wyglądu. Zaprezentowała się internautom w krótkich, brązowych włosach. Zrezygnowała też z grzywki. Fani zachwycili się nową fryzurą Joanny. Uważają, że wyraźnie odmłodziła aktorkę, która wygląda teraz jak za czasów "Kasi i Tomka". W komentarzach pod nagraniem obsypali gwiazdę komplementami.

Pięknie pani wygląda.
Ale ci ładnie w ciemnych włosach Joasiu.
Cudnie pani wygląda, jak za czasów Kasi i Tomka.
Pięknie w tym kolorze.
Super w ciemnych.
O wiele lepiej w ciemnych włosach.
Super!

Dorota Gardias Spektakularna metamorfoza Doroty Gardias. Nie ma już krótkich włosów

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: