Magda Gessler w krótkich i ciemnych włosach. W takiej fryzurze jest nie do poznania

Długie, kęcone blond włosy to element wizerunku, kóremu Magda Gessler jest wierna od lat. A jak wyglądałaby w krótkich i do tego ciemnych? Dzięki fryzjerowi gwiazd, Łukaszowi Urbańskiemu, restauratorka przeszła wirtualną metamorfozę. Efekt jest zaskakujący!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Łukasz Urbański, jest znanym fryzjerem gwiazd, który na swoim instagramowym profilu postanowił zafundować kilku osobom z polskiego show-biznesu wirtualną zmianę fryzury. Na udostępnionych przez niego relacjach zobaczyć można m.in. Michała Szpaka w krótkich włosach, Kingę Rusin w jasnym blondzie czy Joannę Krupę w różowych kosmykach. Na prośbę obserwujących go osób metamorfozie poddał także Magdę Gessler.

Magda Gessler po metamorfozie. Jak wyglądałaby w krótkich i ciemnych włosach?

Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką oraz osobowością telewizyjną. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała prowadząc program "Kuchenne rewolucje", który na antenie telewizyjnej obecny jest od 2010 roku. Nie ma wątpliwości, że jednym ze znaków rozpoznawczych Magdy Gessler są jej blond loki. Takiej fryzurze restauratorka jest bowiem wierna już od lat. Nic więc dziwnego, że wiele osób w sieci było bardzo ciekawych, jak Magda Gessler wyglądałaby w krótkich i ciemnych włosach. Dzięki wizualizacjom Łukasza Urbańskiego stało się to możliwe. Trzeba przyznać, że zmiana jest naprawdę ogromna, a Magda Gessler wygląda w takiej fryzurze zupełnie inaczej!

Magda GesslerMagda Gessler https://www.instagram.com/lukiur/

Stylista fryzur, oprócz zdjęcia Magdy Gessler przed i po wirtualnej zmianie fryzury, dołączył także ankietę, by sprawdzić, jakiego zdania są internautki oraz internauci. Okazuje się, że zdecydowana większość jest za charakterystyczną dla restauratorki burzą blond loków, gdyż zaledwie 23 procent zaznaczyło "no może", a aż 77 procent: "o Boże". 

Programu Mamy czas możecie słuchać w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu:

Więcej o: