Przez 100 dni jadł tylko McDonald's. Chciał schudnąć. Efekty naprawdę zaskakują, ale fani są zaniepokojeni...

Przeszedł na dietę polegającą na jedzeniu tylko i wyłącznie McDonalda, aż przez 100 dni. Efekty naprawdę zaskakują. Czy McDonaldowa dieta może być smacznym i bezpiecznym sposobem na schudnięcie?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ten mężczyzna zrobił furorę na TikToku, kiedy poinformował swoich widzów, że przechodzi na dość kontrowersyjną dietę, która polegać ma na jedzeniu tylko i wyłącznie McDonalda przez 100 dni.

Kevin Maginnis podczas ważenia w lutym stwierdził, że nie jest zadowolony ze swojej wagi. Ważył on wtedy 107,9 kg. Stwierdził wtedy, że jeśli będzie jadł tylko Macdonald's, pomoże mu to w szybkiej utracie wagi.

Otyłość prowadzi do cukrzycyOtyłość prowadzi do cukrzycy fot. Shutterstock

56-latek z Nashville, najpierw ogłosił swój 100-dniowy challenge na TikToku, jako żart

Kevin Maginnis, zanim zdecydował się na poważnie oddać mcdonaldowej diecie, ogłosił ją na TikToku jako żart:

Jeśli chcesz być w lepszej formie McDonald's to miejsce, do którego idziesz.

Oczywiście, jak każdy może się domyślić, istnieje wiele innych, lepszych diet, które zapewnią nam odpowiednią liczbę składników odżywczych i pomogą nam nie tylko schudnąć, ale i polepszyć stan naszego zdrowia. Plan Kevina polega jednak nie na tym, co je, ale ile.

Kontrowersyjna dieta wzbudziła poruszenie wśród fanów na TikToku

Kevin tłumaczył fanom na swoim TikToku:

Wiem, że niektórzy z was myślą, że jestem wariatem, ale ja i tak będę jadł tylko i wyłącznie McDonald's przez następne 100 dni. Będę zamawiał posiłki i zjadał połowę porcji. Zamiast coli czy innego napoju postawię na wodę.

Podczas gdy McDonald's posiada w swojej ofercie zdrowsze opcje takie jak sałatki, czy kanapki z kurczakiem, jabłka, a nawet owsiankę, to nie zdrowe dania interesowały Kevina.

Jego typowe menu na dzień obejmowało: McMuffina i hash brown na śniadanie, burger oraz duże frytki, deser na lunch oraz kolację. Wszystko po pół porcji.

BurgerBurger fot. shutterstock.com, Sorbis

Kevin nazwał swój challenge 1/2 Size Me. Zainspirował się on eksperymentem Super Size Me Morgana Spurloca, który po jego zakończeniu walczył z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi

Morgan Spurloc w swoim eksperymencie jadł McDonald's przez miesiąc. Przytył 11 kg. Dodatkowo zaobserwował podwyższony cholesterol, wahania nastrojów, depresje, bóle w klatce piersiowej, zmęczenie. Jego dieta poskutkowała również obtłuszczeniem wątroby.

Kevin jednak opiera dietę na deficycie kalorycznym. Mniejsze porcje na śniadanie, lunch i kolację przez 100 dni, według Kevina sprawią, że z pewnością schudnie.

I o dziwo, tak właśnie się dzieje.

Już 10 dnia Kevin schudł ponad 5 kg. Poza dokładnymi sprawozdaniami z diety mężczyzna dzieli się z obserwatorami wynikami badań krwi, którymi regularnie się poddaje.

Fani po zobaczeniu badań Kevina nie kryli zdziwienia:

Gdyby moje wyniki badań tak wyglądały, nie zbliżyłbym się więcej do McDonalda.
To nie są dobre wyniki, skontaktuj się ze swoim lekarzem.

- komentowali filmiki.

A wy? Co sądzicie o nowej, mcdonaldowej diecie? Dieta cud, a może kolejny niebezpieczny internetowy challenge?

Źródło: TikTok @bigmaccoaching

Zobacz wideo

OFERTY AVANTI24.PL: Romantyczna sukienka na wiosnę już za 59,99! Klasyczna, a piękna. Wyróżnia ją det

Więcej o: