Ciara zrobiła furorę w "nagiej sukience". Prześwity poruszyły fanów. "Tylko Ty mogłaś ją założyć"

Ciara zaskoczyła wszystkich, pojawiając się na Paris Fashion Week w najmodniejszym w tym sezonie modelu kreacji, czyli w "nagiej sukience". Wokalistka jest mamą trójki dzieci i zachwyca smukłą sylwetką. Fani nie szczędzili jej komplementów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ciara to kobieta wielu talentów. Amerykańska gwiazda to wokalistka R&B, a także tancerka, aktorka, modelka oraz producentka. Wpływ na jej rozpoznawalność i karierę miała twórczość Destiny's Child i Janet Jackson, którymi od dziecka wyjątkowo się inspirowała. Zdobywczyni nagrody Grammy aktywnie działa również w mediach społecznościowych, gdzie zachwyca nie tylko  talentem, ale również urodą oraz sylwetką. Zobacz, na jaką kreację postawiła podczas jednego z oficjalnych wyjść.

Zobacz wideo Majka Jeżowska jak Jennifer Coolidge? Czyli historia odrodzenia gwiazdy sprzed lat w jej własnych słowach

Ciara w "nagiej sukience" podbija Paris Fashion Week. Zachwyciła krojem i modnym fasonem

Amerykańska wokalistka raczej stroni od skandali w mediach, jednak chętnie eksponuje ciało w rozmaitych kreacjach. Ciara wybiera obcisłe stylizacje, które więcej odsłaniają, niż zasłaniają i są obecnie wyjątkowo modne. Chodzi o tzw. naked dress, czyli nagie sukienki. Artystka, która jest mamą trójki dzieci, zachwyciła smukłą sylwetką na paryskim Tygodniu Mody, w którym obecnie uczestniczy. Paris Fashion Week to okazja dla wielu gwiazd i celebrytów, którzy swoją oryginalną i niebanalną kreacją mogą zapisać się w historii mody i pamięci wielu osób. Ciara postawiła na prześwitujący materiał sukienki do ziemi, która podkreśliła figurę za sprawą dopasowanego kroju. Drobne kryształki świetnie rozświetliły ciemny kolor tkaniny. Model wyróżnił się również wiązaniem wokół szyi. Aby zachować nieco tajemniczości, gwiazda dobrała do stylizacji czarne i kryjące body.

 

Wokalistka zachwyciła internautów tajemniczą i elegancką stylizacją. Fani zasypali ją komplementami

Ciara wyróżniła się kreacją, gdy tylko się pojawiła i wzbudziła wiele emocji wśród zebranych. Nieszablonowy projekt gwiazdy świetnie podkreślił jej styl oraz charakter. "Naga sukienka" w wydaniu Ciary spotkała się również ze sporą reakcją ze strony jej obserwatorów na Instagramie, których grono liczy już ponad 33,5 miliona osób.

Jesteś taka piękna w tej sukience.
Ta sukienka wymiata!
Tylko Ty mogłaś ją założyć. Trzeba mieć świetne nogi
Więcej o: