Znalazła sposób na głośnych współpasażerów. Jedno zdanie i "natychmiast się uciszą"

Częste podróżowanie i nocowanie w hotelach niejednokrotnie wiąże się z kontaktem z hałaśliwymi współpasażerami czy sąsiadami z pokoju obok. Zwracanie uwagi nie zawsze odnosi pożądany skutek. Swoim sposobem na ciszę i spokój podzieliła się tiktokerka Sam Dean.

Sam Dean to nowojorska influencerka, która zajmuje się modą. W związku z pracą często podróżuje po całym świecie, nocuje w hotelach. Ma więc sporo doświadczenia z irytującymi sytuacjami. Postanowiła więc wypracować swoją metodę na uciszenie głośnych sąsiadów.

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza patent na długi lot. "Lećcie samolotem, który..."

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Hałaśliwi współpasażerowie? "Natychmiast cię uciszą"

Głośno rozmawiający pasażer na miejscu obok czy imprezujący sąsiedzi w hotelu to problemy, które pojawiają się często. Nierzadko nie umiemy sobie z nimi poradzić, a zwracanie uwagi nie działa. Sam Dean kilka dni temu opublikowała na swoim profilu na TikToku nagranie, w którym podzieliła się sposobem na uciszenie głośnych współpasażerów. Metoda ta zadziała zarówno w samolocie, jak i pociągu, a nawet hotelu. Jest też skuteczna tak w stosunku do kobiet, jak i mężczyzn. Co więc radzi influencerka?

– Jesteś w hotelu czy podróżujesz samolotem, obok ciebie są ludzie, którzy zachowują się głośno i nieuprzejmie, a ty chcesz poprosić ich, by się uciszyli? Jeśli im powiesz "Hej, przepraszam, czy moglibyście być ciszej, jutro muszę wcześnie wstać na pogrzeb", za każdym razem będzie im głupio. I natychmiast się uciszą – poradziła Sam w nagraniu.

Rozwodnicy a kościół Kościół wyklucza rozwodników ze wspólnoty? Ksiądz postawił sprawę jasno

Sposób na głośnych współpasażerów? "Uwielbiam"

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu obserwujących dzieliło się podobnymi historiami lub swoimi sposobami na uciszenie współpasażerów. Inni zastanawiali się, czy metoda zadziała na sąsiadów w bloku lub... w kinie.

Natychmiastowy zabójca nastroju. Uwielbiam cię za to.
Albo wyraźnie daj im znać, że są za głośno, dołączając do rozmowy: Przepraszam, ale dlaczego Barbara nie dotarła na ślub?
Koleś próbował ze mną flirtować. Byłam chora i zmęczona. Opowiadał o swoich wakacjach i spytał o moją podróż. Powiedziałam, że byłam na pogrzebie. Szybko się zamknął.

Nie wszyscy fani byli równie zachwyceni pomysłem Sam. Niektórzy obserwujący zwracali uwagę na to, że pogrzeby to niekoniecznie dobry temat do żartów.

Czy to nie przyciągnie złych wibracji?
Jestem przesądna. Nigdy nie skłamałabym o pogrzebie.
Za bardzo wierzę w karmę. Gdybym to powiedziała, bałabym się, że się spełni.

Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Cichopek pierwszy raz wypowiedziała się o Smaszcz. "Ja stoję z boku"

Więcej o: