Przetakiewicz mówi wprost. "Nigdy nie podrywał mnie ktoś, kto byłby na drabinie finansowej niżej niż ja"

Joanna Przetakiewicz to prawdziwa kobieta sukcesu. Jest projektantką mody, przedsiębiorczynią i dyrektorką domu mody. W ostatnim wywiadzie gwiazda ujawniła, czy mogłaby być w związku z mężczyzną o niższym statusie majątkowym.

Joanna Przetakiewicz założyła swoją pierwszą firmę w 1992 roku. Była to jedna z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce. W 2010 roku stworzyła markę odzieżową "La Mania" i stała się prawdziwą bizneswoman. Pieniądze nigdy nie były dla niej tematem tabu, dlatego chętnie udziela wywiadów dotyczących finansów.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz w obłędnej sukience od Valentino. "Słów mi brak"

Gwiazda zna się na biznesie. Pierwszą firmę założyła na studiach

Przetakiewicz z wykształcenia jest prawniczką. Ma uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego. Gdy była na trzecim roku studiów, razem z bratową założyła centrum stomatologiczne. Później poznała Karla Lagerfelda, z pomocą którego utworzyła "La Manię". W 2019 roku założyła też firmę "La Mania Home", która sprzedaje akcesoria do domu. Gwiazda przez wiele lat była związana z Janem Kulczykiem, polskim przedsiębiorcą. Para rozstała się, a Joanna Przetakiewicz poznała Rinke Rooyensa, z którym w 2020 roku wzięła ślub.

 

Przetakiewicz szczerze o pieniądzach. "Kocham luksus z wzajemnością"

Jako kobieta sukcesu Joanna zwraca uwagę na status majątkowy potencjalnego partnera. - Kocham luksus ze wzajemnością. Nigdy nie podrywał mnie ktoś, kto byłby na drabinie finansowej niżej niż ja - wyznała Przetakiewicz w rozmowie z "Wprost". Gwiazda jest szczera i nie kryje się z tym, że mogłaby się związać tylko z mężczyzną o podobnym statusie majątkowym do niej. - Pieniądze są wszystkim. Dla mnie to synonim poczucia bezpieczeństwa. Dla kobiety nie ma nic ważniejszego - mówi Joanna.

Dla Joanny nie ma tematów tabu. "Wiem, że wku***** ludzi"

Bizneswoman nie boi się mówić o pieniądzach. Chociaż dla wielu osób jej wypowiedzi mogą się wydawać kontrowersyjne, gwiazda nie zamierza owijać w bawełnę. - Mówię prawdę, niepopulistyczne bajki. Wiem, że wku***** ludzi. Spotykam się z opiniami, że nie wiem nic o życiu - podsumowuje Joanna Przetakiewicz.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: