Uwielbia nosić bikini. Ludzie nie dowierzali, że ma 92 lata, dopóki nie zobaczyli aktu urodzenia

Brytyjka Joan Woodhouse inspiruje wiele osób imponującą pewnością siebie oraz niekończącą się energią. Seniorka często spotyka się z wieloma głosami niedowierzania dotyczącymi jej wieku. Jednak, gdy tylko pokazuje swój akt urodzenia, internauci przestają wątpić.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Joan Woodhouse to 92-letnia emerytowana krawcowa z Blackburn w hrabstwie Lancashire w Anglii. Jest matką, babcią i prababką ośmiorga dzieci. Kocha i cieszy się życiem i najwyraźniej brakuje jej czasu na to, by się zestarzeć. Wiele czasu spędza w swoim domu w Hiszpanii. Na popularnej platformie TikTok regularnie udostępnia zdjęcia i porady dotyczące urody oraz smukłej sylwetki pod pseudonimem @joansumner1930.

Zobacz wideo Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

"Mam 92 lata i nadal noszę sukienki mini". Nigdy nie stosowała żadnych zabiegów z zakresu medycy estetycznej

Z klipów 92-latki udostępnianych w sieci można zauważyć, że kobieta świetnie czuje się we własnej skórze, często się uśmiecha, chętnie się opala i popija drinki nad basenem. Kiedyś, zapytana o sekret młodzieńczego wyglądu ujawniła odpowiedź w jednym ze swoich filmów.

Cóż, moim sekretem jest Nivea.

Okazuje się, że 92-latka używa niedrogiego kremu od ponad 70 lat! Kobieta przekonuje, że nie stosowała żadnych wypełniaczy i nie korzystała z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Joan Woodhouse zdradza, że nie wie, jak powinna się zachowywać, mając 92 lata, więc robi to tak, jak gdyby miała 22 lata. Ludzie od zawsze dziwił wiek kobiety, a gdy dowiadywali się prawdy, przeżywali szok. Niektórym z nich musiała nawet pokazywać akt urodzenia, aby uwierzyli.

Woodhouse ujawnia sekret młodego wyglądu i smukłej sylwetki. "Nie robię nic specjalnego"

Na platformie TikTok można zobaczyć, jak Woodhouse pokazuje ciało w bikini i śmiało zakłada sukienki mini, wychodząc na miasto i sama nazywa siebie "GLAMma". Każdy, kto uważa, że szczupła sylwetka kobiety to zasługa stosowania surowych zasad żywieniowych, jest w błędzie. Okazuje się, że 92-latka uwielbia jeść placki i angielskie jedzenie, a 30 lat wcześniej uwolniła się od nałogu palenia papierosów. W rozmowie z "The Mirror" zdradziła:

Nie robię nic specjalnego, aby zachować młodość. Uwielbiam nosić bikini i chodzić na plażę z moją wnuczką. Nigdy nie przytyłam. Myślę, że to musi być mój sekret mojego młodego wyglądu, a ja po prostu kocham życie i nigdy nie myślałam o starości.

Według 92-latki to właśnie pogoda ducha jest receptą na długowieczność i zachowanie doskonałej formy.

Więcej o: