Mówi wprost, że jest najgrubsza i najgorętsza w swoim życiu. Majtki nosi tył na przód

Katrina uwielbia pokazywać swoje krągłości. Z dystansem podchodzi do swojego ciała mówiąc, że jej "pupa znajduje się po niewłaściwej stronie". Na co dzień w sieci udowadnia, że słowa takie jak "gruba" nie muszą mieć negatywnych konotacji.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, trendy, triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się m.in. profile osób, które dzielą się swoim życiem i łamią stereotypy. 

Zobacz wideo Czy Paweł i Eliza Trybała bali się, co ich córki kiedyś znajdą w internecie na ich temat?

"Najgrubsza i najgorętsza"

Katrina prowadzi na TikToku profil pod nazwą @katdaddy1994. Kobieta ma ponad 42 tys. obserwujących i 1,5 mln polubień na platformie. Otwarcie przyznaje, że "kocha grubych ludzi", a na co dzień udostępnia w sieci filmiki, którymi m.in. pragnie zaszczepić w innych pewność siebie. Chętnie pokazuje swoje ciało i udowadnia, że lubi je i akceptuje bez względu na rozmiar. 

https://www.tiktok.com/@munchlaxsleeper Mdlała podczas nagrywania tiktoków, ale nie pójdzie do lekarza. "Boję się po przeczytaniu komentarzy"

Katrina przyznaje, że zdarza jej się nosić majtki tyłem na przód, żartując sobie jednocześnie, że pupę ma z przodu, zamiast z tyłu. - Gang dużych brzuchów i płaskich pośladków - napisała pod jednym z filmików. - Twoja wartość nie jest mierzona tym, ile ważysz - przypomina w innym. Choć czasem mierzy się z przykrymi komentarzami, większość ludzi w sieci docenia jej otwartość, szczerość i dystans, a pod publikowanymi przez nią postami znaleźć można wiele komentarzy:

Ja też noszę dół od kostiumu kąpielowego na odwrót
Czuję się reprezentowana, omg
Też mam do czynienia z tym na co dzień. Przy okazji wyglądasz seksownie
Uwielbiam twoją pewność siebie, wyglądasz niesamowicie. Ja wciąż uczę się kochać siebie
Naprawdę tego potrzebowałam. Dziękuję

- komentują internautki.

Schudła 18 kg. Pokazała, jak zmienił się jej biust: 'Nie wiem, co się stało' (zdjęcie ilustracyjne) Schudła 18 kg. Pokazała, jak zmienił się jej biust: "Nie wiem, co się stało"

Programu Mamy czas możecie słuchać w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu:

Więcej o: