Tak wyglądałoby dziecko Kate Winslet i Leonardo DiCaprio. Fani zachwyceni. "Po prostu piękne"

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak mogłoby wyglądać dziecko twojej ulubionej pary z Hollywood, gdyby zdecydowali się oni założyć rodzinę? Pewien Brazylijczyk pokazał, jak przy pomocy sztucznej inteligencji w prosty sposób stworzyć portret m.in. potomka gwiazd, którego wcale nie ma na świecie!

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie trzeba być wybitnym znawcą kina, aby wiedzieć, że opowieść o miłości Rose i Jacka, których romantyczne sceny rozgrywały się na Titanicu, na stałe zapisała się w historii popkultury. W główne role wcielili się 21-letnia wówczas Kate Winslet i 22-letni Leonardo DiCaprio. Od tego czasu fani aktorów kibicowali ich przyjaźni, żyjąc nadzieją, że być może któregoś dnia w prawdziwym życiu postanowią oni kontynuować romans filmowych postaci. 

Winslet i DiCaprio niemalże od zawsze podkreślali, że w życiu prywatnym nigdy nie łączył ich romans. Natomiast insynuacje sugerujące, że są oni parą snute w gazetach jedynie doprowadzały ich do śmiechu. Co jednak, gdyby między aktorami pojawiło się romantyczne uczucie, a oni sami zdecydowaliby się na założenie razem rodziny? Jeden z brazylijskich artystów przy pomocy sztucznej inteligencji postanowił pokazać, jak mogłoby wyglądać dziecko gwiazd "Titanica". 

Niesamowite prace Brazylijczyka zachwyciły cały świat. Co je wyróżnia? 

Hidreley Diao to brazylijski artysta, o którym wyjątkowo głośno zrobiło się, gdy na swoim instagramowym profilu zaczął udostępniać wykonane przez siebie unikatowe prace utworzone przy pomocy sztucznej inteligencji. Nie potrzeba było wiele czasu, aby dzieła Brazylijczyka stały się popularne na całym świecie nie tylko w mediach społecznościowych.

Dzięki nowym technologiom artysta potrafi zaprezentować na zdjęciach, jak mogłyby wyglądać postaci znane z kreskówek jako ludzie, postarzeni zmarli niegdyś sławni ludzie, celebryci po latach bez operacji plastycznych, a także... dzieci gwiazdy, gdyby zdecydowali się oni założyć rodzinę! Jakiś czas temu na jego profilu mogliśmy zobaczyć potencjalny wizerunek potomka Kate Winslet i Leonardo DiCaprio. Fani nie kryli zachwytu! 

OFERTY AVANTI24.PL: Romantyczna sukienka na wiosnę już za 59,99! Klasyczna, a piękna. Wyróżnia ją detal

Jak mogłoby wyglądać dziecko Kate Winslet i Leonardo DiCaprio? Już wiadomo!

Hidreley Diao wyznał jednak, że przy tworzeniu swoich prac korzysta jedynie z Photoshopa i trzech łatwo dostępnych aplikacji mobilnych: FaceApp, Gradiente oraz Remini. Mimo to efekty są naprawdę imponujące. Co więcej, zachwyciły one ludzi na całym świecie. 

Jakiś czas temu na swoim instagramowym profilu Brazylijczyk udostępnił wizerunek potencjalnego dziecka Kate Winslet i Leonardo DiCaprio. W komentarzach bardzo szybko zaczęły pojawiać się komplementujące prace słowa internautów. 

dziecko Winslet DiCapriodziecko Winslet DiCaprio Instagram.com/@hidreley

Zobacz wideo Titanic" powraca do kin po 25 latach
Więcej o: