Sposób na piękne usta w 5 minut. Będą wymodelowane i uwypuklone bez wypełniaczy

Pełne, wymodelowane usta to marzenie wielu kobiet. Zamiast jednak udać się na powiększanie, wypróbuj sprytny domowy sposób, który je uwypukli i sprawi, że będą pełniejsze. Wystarczy zmieszać produkty, które prawdopodobnie masz już w domu.

Jeśli marzysz o pełnych, uwypuklonych ustach, ale nie chcesz decydować się na zabieg powiększania, wypróbuj sprytny sposób. Jest nim domowy balsam, który powiększy usta, a wszystkie niezbędne składniki prawdopodobnie masz już w domu. Jak wykonać go krok po kroku i jak długo będzie utrzymywał się efekt?

Zobacz wideo Honorata Skarbek stosuje medycynę estetyczną. "Zrobiłam sobie usta"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Efekt wymodelowanych ust w domu. Potrzebujesz tylko kilku składników

Tiktokerka o pseudonimie @kamelemona udostępniła na profilu filmik, w którym dzieli się przepisem na balsam powiększający usta. - Ten domowy balsam powiększy twoje usta nawet podwójnie - mówi w udostępnionym materiale. Jak długo będzie utrzymywał się efekt? W odpowiedzi na jeden z komentarzy można przeczytać odpowiedź autorki:

Około półtorej godziny. W porównaniu do takich sklepowych to naprawdę dużo.

Po użyciu balsamu można odczuć mrowienie oraz pieczenie, co jest normalną reakcją w przypadku tego typu produktów. Autorka nagrania zaznacza jednak, że usta po jego zastosowaniu nie są suche i nie pękają. Co będzie Ci potrzebne do jego wykonania? Pieprz cayenne, miętowy olejek eteryczny oraz wazelina. Pamiętaj jednak, że jeśli masz uczulenie na któryś ze składników, nie stosuj tego domowego triku na uwypuklenie ust. 

Jak przygotować domowy balsam powiększający usta? Szybki i łatwy sposób

Przygotuj wszystkie składniki, które będą ci potrzebne do przygotowania balsamu. Zmieszaj ze sobą łyżkę pieprzu cayenne, czubatą łyżkę wazeliny oraz 20 kropli miętowego olejku eterycznego. Gotowy balsam nałóż na usta na maksymalnie 5 minut, a po tym czasie go zmyj. Przed pierwszym użyciem należy też wykonać próbę uczuleniową na niewielkim fragmencie skóry, a wszystkie składniki warto mieszać w rękawiczkach. Po każdym użyciu należy też dokładnie umyć ręce.

Więcej o: