Kobiety spod tych 3 znaków zodiaku to najlepsze teściowe. Są niczym druga mama

Relacje z teściowymi nie zawsze muszą być trudne. I chociaż dla wielu wydaje się to niemożliwe, teściowa może okazać się dobrą przyjaciółką oraz świetną partnerką do rozmów. Astrologowie twierdzą, że wiele cech naszego charakteru jest zależne od znaku zodiaku. Sprawdzamy, które znaki uchodzą za najlepsze teściowe.

Teściowe bywają różne. Jedne są kochane, inne zaś dają nam popalić. Astrologia mówi o tym, że znaki zodiaku mają związek nie tylko z charakterem, ale również z osobowością. Czy znaki zodiaku mogą determinować naszą relację z teściową? Pamiętaj, by poniższe opisy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Piotr Rubik mówi do teściowej po imieniu. Jakie mają relacje?

Byki. Są świetnymi babciami

Teściowe spod znaku byka są "do rany przyłóż". Mają dar zjednywania sobie ludzi, zawsze służą pomocą, ale jednocześnie umieją zachować odpowiedni dystans. Nie wtrącają się w sprawy dzieci i dają im wolną rękę. Zwykle są dobrymi kucharkami i chętnie spędzają czas z rodziną przy stole. Lubią odwiedziny, szczególnie wnucząt. Są dobrymi babciami.

Raki. Rodzina jest dla nich najważniejsza 

Osoby spod znaku raka są czułe i kochające, ale jednocześnie łatwo zranić ich uczucia, więc należy obchodzić się z nimi delikatnie. Raki lubią rozmawiać, ale również słuchać. Są wspaniałymi doradcami i cenią sobie szczerość. To rodzinne znaki zodiaku, więc cieszą się na każde odwiedziny oraz robią wszystko, aby goście czuli się komfortowo.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ryby. Emocjonalne i wyrozumiałe

Osoby spod znaku ryby są wyjątkowo empatyczne i emocjonalne. Cechuje je wyrozumiałość, dlatego do nowo poznanych osób jak np. nowa partnerka syna, podchodzą z otwartą głową i wybaczają drobne potknięcia. Ryby uwielbiają bawić się z wnukami i są kreatywne, więc ciągle wymyślają nowe zabawy. Osoby spod tego znaku są niezwykle wyczulone na problemy bliskich, łatwo odczytują nastroje oraz trudno je oszukać, dlatego, zamiast zatajać złe informacje, lepiej mówić im prawdę, a z pewnością wymyślą jakieś rozwiązanie.

Więcej o: