Ile kosztuje bukiet tulipanów? Kup 3 w cenie 2! Wyjątkowe promocje na Dzień Kobiet w Lidlu i Biedronce

8 marca zbliża się wielkimi krokami. W Dzień Kobiet zazwyczaj mężczyźni decydują się na obdarowanie kobiet kwiatami. Jak co roku, dużym zainteresowaniem cieszą się tulipany. Sprawdziliśmy, ile kosztuje bukiet tulipanów w najpopularniejszych marketach.

Od kilku dni sklepy przygotowują się na 8 marca. Na półkach pojawiają się kwiaty, słodycze, a także drobne upominki. Na ulicach znajdziemy wiele stanowisk ze sprzedażą tulipanów, jednak te kwiaty bez problemu dostaniemy także w popularnych marketach. Sprawdźcie, które sklepy przygotowały promocje związane z Dniem Kobiet.

Zobacz wideo Proste sztuczki, dzięki którym bukiet tulipanów będzie cieszył oko jeszcze dłużej

Prezenty na Dzień Kobiet. Co kupić na Dzień Kobiet?

Co roku 8 marca zdecydowanie królują tulipany. Są symbolem doskonałej i nieskończonej miłości. Bez względu na kolor są znakiem sympatii i ciepła. To dlatego między innymi, gdy nadchodzi Dzień Kobiet, w sklepach pojawiają się ciekawe promocje na tulipany.

Lidl: Dzień Kobiet 2023. Ile kosztuje bukiet tulipanów?

Zastanawiasz się, jaki kolor tulipanów wybrać? Czerwone reprezentują prawdziwą miłość. Różowe są oznaką troski. Pomarańczowe symbolizują pożądanie, żółte - radość i szczęście. Białe tulipany to symbol wybaczenia, a fioletowe wspaniałomyślności. W gazetce Lidla widzimy, że tulipany będzie można kupić w promocji 3+3 gratis oraz 2+1 gratis. Cena za bukiet w promocji waha się od 6,49 zł do 39,99 zł, w zależności od tego, ile sztuk tulipanów planujesz kupić.

Gazetka promocyjna LidlGazetka promocyjna Lidl https://lidl.gazetkapromocyjna.com.pl/lidl-od-poniedzialku-gazetka-promocyjna-2023-03-06,1281/#page/2

Dzień Kobiet: Biedronka. Kwiaty na 8 marca

Najtańszy bukiet tulipanów w Biedronce składa się z 7 tulipanów i kosztuje 7,99 zł. Cena najdroższego to 26,99 zł. W bukiecie znajduje się wtedy 19 tulipanów. Sklep wprowadził też promocję na goździki, róże i mieszane bukiety. Za najdroższy bukiet zapłacimy 34,99 zł. Można również kupić pojedynczą różę w folii za 5,99 zł.

Gazetka promocyjna BiedronkaGazetka promocyjna Biedronka https://www.biedronka.pl/pl/press,id,hugi17unm,title,biedronkowe-oszczdnoci-p-oferta-od-06-03#page=1

Auchan: Dzień Kobiet. Co przygotował market?

Promocję na kwiaty z okazji Dnia Kobiet wprowadził także Auchan. W tym sklepie za bukiet tulipanów zapłacimy 6,99 zł. Do wyboru są jeszcze inne kwiaty: róże, goździki, storczyki, skrzydłokwiat, begonia, hiacynt, kalanchoe oraz guzmania. Najdroższy jest dwupędowy storczyk, kosztuje 37,99 zł.

Gazetka promocyjna AuchanGazetka promocyjna Auchan https://www.auchan.pl/pl/gazetka/gazetka-rewelacje-na-dzien-kobiet-hipermarket-auchan#30

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: