Do pracy przy drewnie nosi skąpe bikini. Twierdzi, że krytykujący ją stolarze są "staromodni"

Znana w Internecie jako "The Bikini Woodworker", młoda kobieta zajmująca się stolarką regularnie pokazuje kulisy swojej pracy przy drewnie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że zakłada do tego jedynie bikini. Na krytykę ludzi z branży odpowiada, że są oni "staromodni".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pewna młoda kobieta funkcjonująca w sieci pod pseudonimem @thebikiniwoodworker zyskała popularność dzięki publikowaniu filmów w bikini podczas pracy z drewnem. Na Instagramie jej profil śledzi już ponad 400 tysięcy osób. Nagrania, jakie udostępnia, zostały ostro skrytykowane przez wielu internautów, którzy uznali jej poczynania za "niebezpieczne" zachowanie.

Zobacz wideo Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Pracuje w bikini bez sprzętu ochronnego. Twierdzi, że "staromodni" stolarze nie lubią jej filmów

Jej miłość do rękodzieła i rzeźb w drewnie zaczęła się, kiedy była jeszcze na studiach. Ojciec nauczył ją wtedy używania pilarki, co pomogło jej zbudować lirę na projekt muzyczny na zajęcia. Obecnie prowadzi mały sklep firmowy i publikuje wiele filmów na swoim koncie na Instagramie oraz TikToku, pokazujących, jak ciężko pracuje przy użyciu elektronarzędzi, jednocześnie rezygnując z noszenia odzieży ochronnej na rzecz skąpego bikini. Na jednym z nich można zobaczyć, jak influencerka tnie kawałek drewna piłą mechaniczną. Ubrana jest jedynie w mocno wycięte, różowe, trójkątne bikini i okulary na głowie. Do jednego z klipów dodała opis skierowany do krytykujących ją osób z branży.

Staromodni stolarze nie polubią tego.

Amerykanka jest również certyfikowaną trenerką personalną, a dni wolne od pracy spędza na siłowni, aby utrzymać ciało w formie.

 

Internauci krytykują i ostrzegają kobietę przed możliwymi skutkami. "To, co tam robisz, jest więcej niż niebezpieczne"

Do pracy kobieta przychodzi w pełnym makijażu, ze zrobionymi paznokciami i biżuterią. Nie zakłada rękawic ani żadnej innej ochronnej odzieży, która jest wymagana przy tego rodzaju pracy. Jedynie na niektórych nagraniach można zauważyć na jej nosie maskę przeciwpyłową. Zdecydowanie częściej nosi jednak okulary, lecz nie są to fachowe egzemplarze, które zapewniają kompletną ochronę jej oczom. Jak wiele komentujących zauważa jej zachowanie jest nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Internauci na jednym z nagrań już zauważyli, że na zewnętrznej stronie uda kobiety znajduje się zadraśnięcie.

To, co tam robisz, jest więcej niż niebezpieczne. Doświadczony stolarz wie, że NIGDY nie należy przecinać kawałka tarcicy dociśniętego do ogrodzenia. Odrzut w twoje ciało jest nieunikniony. To, co robisz, jest bardzo niebezpieczne.
Bez okularów ochronnych, mocnych ubrań. To tylko wypadek, który czeka, by się wydarzyć.
Gdzie są twoje okulary ochronne? Masz też niewłaściwą odzież.
Dzięki za nauczenie ludzi, czego nie robić. Załóżcie trochę sprzętu ochronnego.
Więcej o: