Kasia Gąsienica z "Gogglebox" schudła 10 kg. Prosty trik odmienił jej sylwetkę

Kasia Gąsienica znana szerszej publiczności z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" wystąpiła w kolejnym sezonie hitowego show "Azja Express". Internauci nie mogli oderwać od niej wzroku. Okazało się, że Kasia w ostatnim czasie schudła 10 kg. Jak jej się to udało?

Kasia Gąsienica w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" występuje ze swoim mężem Andrzejem. Dzięki programowi udało jej się zebrać pokaźne grono obserwatorów na Instagramie, bo w sieci śledzi ją 121 tys. fanów. Od soboty 4 marca możemy oglądać ją również w hitowej produkcji TVN, jaką jest "Azja Express". Internauci jednak szczególną uwagę zwrócili na odmienny wygląd Kasi.

Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

Kasia Gąsienica przeszła metamorfozę. Zdradza, jak udało jej się schudnąć

Tuż po premierze pierwszego odcinka "Azja Express" Kasia Gąsienica na Instagramie zrobiła tzw. Q&A. Na samym początku wiele osób pytało o to, co działo się z nią działo przez ostatnie dwa miesiące (uczestniczka "Gogglebox" zniknęła na ten czas z social mediów). 

Na wstępie chciałam podziękować za wszystkie wiadomości, jakie od was dostałam z zapytaniami, czy jestem zdrowa, czy żyję, czy wszystko ok u mnie, czy rozwodzę się ze starym, czy wyprowadziłam się z Zakopanego. Moi drodzy, u mnie jest wszystko ok. Wręcz to, co robiłam przez ostatnie 2 miesiące, było zaj****cie dobre, ale o tym kiedy indziej.

- powiedziała na InstaStory, cytowana przez plotek.pl.

Było również sporo zapytań o jej przemianę, którą swoją drogą widać gołym okiem. Kasia postanowiła opowiedzieć swoim obserwatorom o metamorfozie. - "Schudłam 10 kg" - zaczęła. 

Aktualnie codziennie chodzę na siłownię. Słuchajcie, powtarzam to głośno: codziennie chodzę na siłownię i jest ok. Tak że tyle w temacie, może kiedyś więcej (...).

- wyjaśniła Kasia. 

A co z dietą? Okazuje się, że Gąsienica nie stosuje żadnej specjalnej diety, ale wprowadziła pewne zmiany do swojego jadłospisu. - "Jem po prostu 1/3 tego, ile bym chciała" - wyznała kobieta.

Azja Express. Kto wystąpi w nowym sezonie show?

Wiemy już, że Kasia Gąsienica wystąpiła w programie "Azja Express" ze swoim mężem Andrzejem. A jakie są inne pary? W podróż po Turcji wybrali się: Czesław Mozil z żoną Dorotą, Krystian Pesta z siostrą Oliwią, Reni Jusis i jej przyjaciel, ogrodnik, Remigiusz Dorawa, Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem, Paulina Krupińska z przyjaciółką Izabelą Połeć, Wojciech Łozowski z kolegą Bartoszem Kochankiem  oraz para youtuberów Angelika i Luka Trochonowicz.

Więcej o: