Nauczycielka pokazała, jak ubrała się do pracy. Jeden szczegół wywołał burzę. "Zmieniłabym szkołę"

Iva Jorg to młoda nauczycielka, która uczy w podstawówce. Kobieta podzieliła się na TikToku nagraniem, na którym pokazała pierwszy dzień w pracy. Internauci zwrócili jednak uwagę na coś zupełnie innego, a mianowicie na wytatuowane ręce nauczycielki.

Czasy, w których tatuaże kojarzyły się negatywnie, bezpowrotnie minęły. Dziś mają je nauczyciele, lekarze, biznesmeni czy sportowcy. Chociaż do niedawna uważano, że osoba z tatuażami będzie miała problem ze znalezieniem pracy, ten mit już dawno został obalony. Wytatuowane ręce nadal wzbudzają jednak zainteresowanie ludzi. Przekonała się o tym pewna nauczycielka z Las Vegas.

Zobacz wideo Dbanie o świeżo wykonany tatuaż. Wskazówki od profesjonalisty

Pierwszy dzień w nowej pracy. Nauczycielka była zestresowana

U nikogo tatuaże już nas nie dziwią. Są jednak zawody, w których posiadanie tatuaży może zostać uznane za nieprofesjonalne. Iva Jorg postanowiła podzielić się z obserwatorami na TikToku filmikiem ze swojego pierwszego dnia w pracy i spotkania z uczniami. Kobieta bardzo się stresowała i chciała opowiedzieć internautom o tym, jak się czuje. Przy okazji pokazała, jak się ubrała. Wybrała jeansy, niebieską bluzkę i białe trampki. Odbiorcy skupili się jednak na czymś zupełnie innym.

Tatuaże pokrywają niemal połowę jej ciała Tatuaże pokrywają połowę jej ciała. "Zakrywają moje niedoskonałości"

Nauczycielka z tatuażami wzbudziła kontrowersje. W komentarzach burza

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Ludzie głównie zwracali jednak uwagę na tatuaże Ivy. Opinie były bardzo podzielone. Niektórych zaskoczył fakt, że do pracy w szkole przyjęli nauczycielkę z wytatuowanymi rękami. Inni pisali, że najwyższy czas przestać zwracać na to uwagę i uznać tatuaże u nauczyciela za całkowicie normalne. Pojawiły się także osoby z podobnymi doświadczeniami.

Normalizujmy nauczycieli z tatuażami!
Dzieci uwielbiają wytatuowanych nauczycieli. Tatuaże je fascynują.
Omg, tak się cieszę, że cię znalazłam! Mam tatuaże na obu ramionach i bardzo się denerwowałam przed rozpoczęciem nauczania, z ich powodu...
Jestem w takiej samej sytuacji jak ty i noszę długie rękawy przez cały rok.
Czy ktoś zwrócił ci uwagę? Mam tatuaż na całej ręce, zakrywam go i boję się pokazywać w pracy.
Gdyby moja nauczycielka tak wyglądała, zmieniłabym szkołę.
Moim zdaniem powinnaś je zakryć, skoro jesteś nauczycielką.

W tatuażach ma prawie w 100% ciała. Wytatuował język i oczy, usunął pępek oraz sutki (zdjęcie ilustracyjne) W tatuażach ma prawie w 100% ciała. Wytatuował język, oczy i usunął pępek

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: