Te polskie gwiazdy po 50-tce są ikonami stylu. Wpadki modowe są im obce. Przyglądamy się ich stylizacjom

Wśród polskich gwiazd nie brakuje prawdziwych ikon stylu. Od lat zachwycają one klasą i elegancją. Ich stylizacje mogą stanowić inspirację dla innych kobiet.

Wśród polskich gwiazd jest wiele miłośniczek mody. Ich stylizacje są inspiracją dla wielu kobiet. Wśród kobiet po 50-tce wyróżniają się zwłaszcza Małgorzata Kożuchowska, Monika Olejnik i Joanna Przetakiewicz. Analizujemy ich styl. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Polskie ikony stylu. Małgorzata Kożuchowska 

Do grona najlepiej ubranych, polskich gwiazd zdecydowanie należy zaliczyć Małgorzatę Kożuchowską. Aktorka ma bardzo dobry gust i obce są jej wpadki modowe. Elegancję doskonale łączy z nutą nowoczesności. Jakiś czas temu podczas wydarzenia marki Armani Beauty Małgorzata Kożuchowska pozowała na ściance w przepięknym, błyszczącym zestawie. Składał się on z delikatnie ovesize'owej marynarki i spódnicy w frędzlami. 

 

Małgorzata Kożuchowska jest również fanką damskich garniturów, zarówno tych klasycznych, jak i nieco bardziej ekstrawaganckich. To świetna alternatywa dla kobiety. Damskie garnitury prezentują się bardzo nowocześnie. Pasują one każdej kobiecie, bez względu na wiek czy sylwetkę.  

 
 

Najlepiej ubrane, polskie gwiazdy. Monika Olejnik 

Znaną ikoną stylu jest również Monika Olejnik. Słynie ona z niebanalnych stylizacji. Dziennikarka chętnie wybiera ekstrawaganckie elementy garderoby i jest fanką wyrazistych kolorów. Na niedawnym Międzynarodowym Festiwale Filmowym w Berlinie pojawiła się w eleganckiej sukience z wycięciami i białej marynarce. Połączenie klasycznych kolorów z nietypowymi fasonami prezentowało się bardzo modnie. 

 

Monika Olejnik udowadnia, że dojrzałe kobiety nie powinny bać się stylizacji w wyrazistych kolorach. Kolory takie jak pomarańczowy, różowy czy czerwony prezentują się bardzo energetycznie i skutecznie odświeżają wizerunek. 

 
 

Najbardziej stylowe gwiazdy. Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz zdecydowanie jest jedną z najlepiej ubranych Polek. Choć najczęściej wybiera ona minimalistyczne kreacje, to dzięki mocnym detalom przykuwają one uwagę. Najczęściej można oglądać ją w bieli i czerni, ale nie boi się też wyrazistych kolorów. Joanna Przetakiewicz jest również fanką fantazyjnych nakryć głowy. 

 
 

OFERTY AVANTI24.PL: Modne komplety w stylu celebrytek. 

Więcej o: