Od ponad 25 lat je to samo. David Beckham zdradził dietę Victorii. "Bardzo rzadko robi wyjątki"

Popularny emerytowany piłkarz David Beckham w jednym z odcinków podcastu "River Cafe Table 4" wyznał, jaki jest sekret diety jego żony, Victorii. Okazuje się, że znana artystka od 25 lat nie eksperymentuje z posiłkami i stawia na sprawdzone dania.

David i Victoria Beckham należą do jednych z ulubionych par amerykańskiego show-biznesu. Żona emerytowanego piłkarza, znana jest z występów w zespole "Spice Girls" i projektowania ubrań, a od wielu lat zachwyca nienaganną sylwetką. Jakiś czas temu w podcaście "River Cafe Table 4" David Beckham zdradził sekret diety Victorii. Okazuje się, że uznana projektantka restrykcyjnie podchodzi do tego, co spożywa — nie eksperymentuje z posiłkami i od ponad 25 lat stawia na te same, sprawdzone dania.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo David Beckham vs Brooklyn Beckham. Pojedynek na przewracanie naleśników

David Beckham ujawnił sekret diety swojej żony. Victoria od 25 lat spożywa to samo

W podcaście "River Cafe Table 4" David Beckham poruszył temat tego, co na co dzień je jego żona i przyznał, że nie ma możliwości, by zabrać ją na randkę do restauracji, gdyż kobieta nie lubi eksperymentować. Rzadko wybiera dania spoza ustalonego menu, którym wspomaga się od ponad 25 lat. Victoria nie wyobraża sobie, że miałaby zrezygnować z diety.

- Odkąd ją znam, Victoria je tylko grillowane ryby i warzywa gotowane na parze. Bardzo rzadko robi wyjątki — wyznał Beckham. Podczas rozmowy wyszło na jaw, że David pamięta tylko jeden raz, gdy jego żona zdecydowała się zjeść coś innego. Miało to miejsce podczas czwartej ciąży. - Jedyny raz, kiedy spróbowała czegoś z mojego talerza, był wtedy, gdy była w ciąży z Harper i to była niesamowita rzecz. Jeden z moich ulubionych wieczorów. Nie pamiętam, co to było, ale wiem, że od tamtej pory już tego nie jadła — powiedział.

 

Restrykcyjna dieta Victorii Beckham. Artystka unika wielu produktów

Victoria Beckham zawdzięcza nienaganną figurę restrykcyjnej diecie. Unika spożywania sosów, produktów mlecznych, czerwonego mięsa, strączków, jajek, ryżu, makaronu, płatków owsianych, kawy, herbaty, słodkich napojów oraz alkoholu. Nie je również tego, co zostało przygotowane na maśle lub oleju. Zdarza się, że z okazji urodzin pozwoli sobie spożyć kawałek tortu. W codziennej diecie Victorii Beckham nie brakuje za to awokado. Kobieta nie wyobraża sobie życia bez owocu, który spożywa w ilości nawet czterech sztuk dziennie.

Jeśli zamierzasz przejść na dietę, skonsultuj się z dietetykiem. Na podstawie wywiadu i odpowiednich badań specjalista pomoże stworzyć plan posiłków, który będzie korzystny dla organizmu.

 
Więcej o: