Horoskop dzienny 9 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 marca. Czwartek to już prawie weekend, ale czy to będzie spokojna końcówka tygodnia? Chcesz wiedzieć, co Cię czeka? Sprawdź horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Otrzymasz dziś zaproszenie na spotkanie na szczycie, to będzie dobra okazja do poznania nowych osób. Twoja sieć znajomości wejdzie dziś na wyższy poziom. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Zaskoczy Cię dziś pewna wiadomość, która zmieni bieg wydarzeń, a nawet Twoje plany na życie. Takie sytuacje pokazują, że jesteśmy tylko pionkiem w grze, a nie centrum wszechświata. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wybierzesz się dziś w dłuższą podróż, po drodze uda Ci się przemyśleć kilka spraw, na które do tej pory nie było przestrzeni. Upływający czas jest najlepszym lekarstwem na wszystko. 

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny - Rak

Czeka Cię dziś sukces, współpraca, na którą jeszcze niedawno nie postawiłbyś przysłowiowego centa,  przyniesie fantastyczne efekty. To ważna lekcja na przyszłość, aby nigdy nikogo nie skreślać. 

Horoskop dzienny - Lew

Przywołasz dziś kogoś do porządku, koniec tygodnia nie zwalnia z wykonywania obowiązków. Czas zakasać rękawy i dokończyć pilny temat jeszcze przed weekendem. 

Horoskop dzienny - Panna

Wszystkie Twoje sprawy ułożą się dziś po Twojej myśli. Możesz już planować weekend, bo nic pilnego nie spadnie już na Twoje barki. Może to dobry moment, aby zaprosić kogoś na kawę? Gwiazdy widzą Was razem. 

Horoskop dzienny - Waga

Wrócisz dziś do tego, co zawsze sprawiło Ci największa radość. Wbrew pozorom hobby odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu. Nawet gdy mamy bardzo mało czasu i mnóstwo innych obowiązków nie warto odpuszczać.  

Horoskop dzienny - Skorpion

Otwórz się dziś na nowe możliwości, bo los szykuje dla Ciebie kilka niespodzianek. Tylko otwarty umysł i chęć zmian doprowadzi Cię do celu, nawet jeśli będzie to inna droga niż ta wybrana przez Ciebie na początku.  

Horoskop dzienny - Strzelec

Czas spędzić trochę czasu z rodziną, odłożysz na bok wszystkie obowiązki i zajmiesz się tym, co naprawdę ważne. Bliscy bardzo liczą na Twoją obecność i wspólne aktywności. Nie zawiedź. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Musisz w końcu sprawdzić faktyczny stan Twoich finansów. Odwlekasz ten temat już od bardzo dawna, tymczasem z dnia na dzień sytuacja robi się coraz grosza. Zacznij od dzisiaj oszczędzać, a za parę tygodni zapomnisz o problemach. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie podejmuj dziś żadnych ryzykownych decyzji. Zdecydowanie nie jest to dobry moment. Ktoś może zechcieć wykorzystać Twoje roztargnienie, dlatego strzeż się podwójnie.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Ryby 

Opadniesz dziś z sil, ale telefon do przyjaciela podniesie Cię na duchu. Za rzadko poświęcasz czas i uwagę tym, których kochasz, a to od nich czerpiesz energię. 

Więcej o: