45-letni milioner chce mieć ciało 18-latka. Aż 30 lekarzy pomaga mu odwrócić procesy starzenia się

45-letni Bryan Johnson jest przedsiębiorcą z branży biotechnologicznej. Milioner dąży do obniżenia swojego biologicznego wieku i jest w stanie wydać fortunę, aby znów mieć ciało 18-latka. Zajmuje się nim zespół 30 lekarzy, którzy na bieżąco kontrolują stan jego zdrowia.

Bryan Johnson stosuje specjalny medyczny program, który ma na celu opóźnienie procesów starzenia się organizmu. Roczny koszt tego działania to 2 miliony dolarów. Bryan codziennie wykonuje ćwiczenia, stosuje specjalną dietę i suplementy. Czy obniżenie biologicznego wieku jest realne?

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka, Natalia Kruczyńska, dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Trybson z Warsaw Shore wspomina drugi poród córki. 'Wbiegam tam, zrzucam z siebie ubrania' Trybson z Warsaw Shore wspomina poród córki. "Wbiegam tam, zrzucam z siebie ubrania"

Milioner chce odwrócić procesy starzenia. Zatrudnił zespół 30 lekarzy

Milioner włożył wiele pracy w to, aby wyglądać młodziej. Kiedyś walczył ze sporą nadwagą, ale w końcu uzmysłowił sobie, że powinien zmienić coś w swoim życiu. Zaczął ćwiczyć na siłowni pod okiem trenera personalnego. Dziś uważa, że jest w stanie odwrócić procesy starzenia. Zatrudnił zespół lekarzy, którzy kontrolują funkcje życiowe Bryana i monitorują każdy jego ruch. Celem zespołu jest odwrócenie starzenia się każdego z organów i udowodnienie, że człowiek może zmienić wiek medyczny swoich narządów.

 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Krupa 44-letnia Joanna Krupa zachwyca sylwetką w samej bieliźnie. "Zjawiskowa"

Co robi, aby mieć ciało 18-latka? Oto jego codzienna rutyna

Bryan Johnson jest na diecie wegańskiej i nie spożywa dziennie więcej niż 1977 kalorii. Codziennie ćwiczy przez godzinę, a trzy razy w tygodniu wykonuje cięższe i bardziej intensywne treningi. Stosuje suplementację, a co 30 dni wykonuje kompleksową kontrolę swojego ciała i zdrowia. Badania, jakie wykonuje, to między innymi kolonoskopia, badanie poziomu glukozy we krwi czy pomiar tkanki tłuszczowej. Lekarza zalecili mu stosowanie różnych kremów, których zadaniem ma być odmłodzenie skóry.

Czy zabiegi przynoszą efekty? Lekarze zatrudnieni przez milionera uważają, że do tej pory nikomu nie udało się osiągnąć tak spektakularnych rezultatów. Płuca Bryana są odmłodzone o około 30 lat, a inne organy o około 10 lat. Bryan Johnson chciałby mieć ciało 18-latka, a dążenie do tego celu kosztuje go 2 miliony dolarów rocznie.

 
Więcej o: