Rewolucja w Victoria's Secret! Po 4 latach na wybieg wracają modelki plus size i transpłciowe

Po 4 latach przerwy powraca pokaz mody Victoria's Secret. Ostatni miał miejsce w 2019 roku. W tym roku Victoria's Secret będzie pokazywać różnorodność. Na wybiegu pojawią się modelki transpłciowe oraz plus size.

Victoria's Secret to najpopularniejsza marka bieliźniana na świecie. Kobiety na całym świecie kochają ich bieliznę, a firma zyskała globalny rozgłos. W 2019 roku miał miejsce ostatni pokaz, który nie przypadł widzom do gustu. Uważali, że tradycyjne "Aniołki" nie są wystarczająco reprezentatywne. W tym roku, po 4 latach przerwy, pokaz powraca, jednak w odmienionym stylu. 

Zobacz wideo Trenerka Victoria's Secret pokazuje proste domowe ćwiczenia

Nadchodzą zmiany w Victoria's Secret. Pokaz w tym roku będzie rewolucyjny 

Do tej pory w ich pokazach brały udział modelki, które uznawano, że miały nienaganną sylwetkę i "idealne proporcje". Jak podaje "The Sun", Victoria's Secret poinformowało, że "wywracają firmę do góry nogami, aby odzwierciedlić to, kim są dzisiaj". Po czteroletniej przerwie firma postanowiła wprowadzić zmiany. Na wybieg powrócą modelki, które noszą tzw. rozmiary plus size, ale również transpłciowe. 

 

Rewolucja w Victoria's Secret. Koniec z dotychczasowym wizerunkiem

Do nowego kolektywu należy również japońska tenisistka Naomi Osaka. - Pamiętam dyskusje o tym, jak nigdy nie widziałam kogoś, kto wyglądałby jak ja. Pomyślałam, że taka zmiana byłaby naprawdę niesamowita - mówi sportsmenka. W 2023 roku na wybiegu pojawią się Candice Huffine, Mayowa Nicholas, Bella Hadid, Devyn Garcia, Taylor Hill, Adut Akech i Imaan Hammam. Dołączy do nich Paloma Elsesser, brytyjska modelka plus size, brazylijska modelka Sofia Jirau, która ma zespół Downa, oraz dwie transpłciowe modelki: Valentina Sampaio i Emira D’Spain. 

Wiele osób podziela zdanie tenisistki. Na profilu Victoria's Secret na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy, że to dobra zmiana.

Dzięki za naturalność!!!
Kocham to! Wreszcie zobaczymy więcej kobiet różnych kształtów.
W końcu! Piękno występuje we wszystkich kształtach, rozmiarach i kolorach!
Absolutnie piękne modelki! Kocham kobiety o pełniejszych kształtach.
Duże "TAK" dla naturalności.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: