Wybrała go w "Randce w ciemno". Gdy go zobaczyła, miała złe przeczucia. Okazało się, że jest mordercą

W 1978 roku w popularnym programie "Randka w ciemno" wzięła udział Cheryl Bradshaw. Spośród trzech kandydatów wybrała 35-letniego Rodneya Alcalę. Nic nie wzbudzało jej podejrzeń do chwili, gdy zobaczyła wybranka na żywo. Intuicja mówiła jej, żeby pod żadnym pozorem nie udawała się na randkę z tym mężczyzną.

Urodzony w 1943 roku w Teksasie Rodney Alcala zaciągnął się do wojska, jednak został wydalony ze służby, ponieważ lekarze zdiagnozowali u niego psychopatię, osobowość narcystyczną i antyspołeczne zaburzenie osobowości, które mogły być skutkiem porzucenia w młodzieńczym wieku przez ojca oraz traumą z wojska. Mimo tego, że był człowiekiem karanym i niebezpiecznym, wziął udział w programie "Randka w ciemno" i o mały włosy nie poszedł na spotkanie z uczestniczką.

Zobacz wideo Policja zatrzymała Ukraińca podejrzanego o mordestwo

Trybson z Warsaw Shore wspomina drugi poród córki. 'Wbiegam tam, zrzucam z siebie ubrania' Trybson z Warsaw Shore wspomina poród córki. "Wbiegam tam, zrzucam z siebie ubrania"

Wydawał się spokojny i uśmiechnięty. Gdy Cheryl zobaczyła go na żywo, coś ją zaniepokoiło

Pierwszą zbrodnię Rodney Alcala popełnił w wieku 26 lat, kiedy porwał i zgwałcił ośmioletnią dziewczynkę. Trafił do więzienia, a gdy wyszedł warunkowo, napadł na 13-latkę. Pasjonował się fotografią, ale jego zdjęcia miały charakter głównie seksualny. W 1978 roku wziął udział w programie "Randka w ciemno". Nie wiadomo, czy producenci nie sprawdzili przeszłości mężczyzny, czy zignorowali fakt, że widniał on w rejestrze przestępców seksualnych i nie powinien brać udziału w tego typu programach. Podczas nagrania prezentował się jako radosny i spokojny człowiek, co wzbudziło zainteresowanie uczestniczki Cheryl Bradshaw, która ostatecznie wybrała go jako swojego kandydata. Jednak gdy tylko zobaczyła mężczyznę na żywo, odmówiła pójścia z nim na randkę, twierdząc, że ma wobec nieco złe przeczucia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Joanna Krupa 44-letnia Joanna Krupa zachwyca sylwetką w samej bieliźnie. "Zjawiskowa"

Gwałcił i mordował. Do dziś nieznana jest liczba jego ofiar

Niedługo po programie Rodney zgwałcił 15-letnią Monique Hoyt i zamordował 12-letnią Robin Samsoe. W 2004 roku został ujęty przez policję i oprócz zbrodni na dziewczynkach, został oskarżony o zabójstwo czterech kobiet w wieku od 18 do 31 lat. Do dziś policja nie zna wszystkich ofiar Alcali, lecz policjanci szacują, że mógł pozbawić życia nawet 130 kobiet. Morderca zmarł w 2021 roku z przyczyn naturalnych w więzieniu Corcoran w Kalifornii.

 
Więcej o: