Tym znakom zodiaku może być ciężko stworzyć związek. Nadają na innych falach

Cechy charakteru i osobowości przypisywane różnym znakom zodiaku mogą być wskazówką dla osób poszukujących drugiej połówki. Według astrologów istnieją idealne połączenia znaków oraz takie, które kompletnie do siebie nie pasują. Sprawdź, z kim twój znak zodiaku nie stworzy udanej relacji.

Istnieją osoby, które świetnie się uzupełniają oraz takie, które są swoimi zupełnymi przeciwieństwami i ciężko byłoby stworzyć im idealny związek. Sprawdź, które znaki zodiaku nie stworzą tak dobrej relacji, jak z innymi. Pamiętaj jednak, że astrologia to przede wszystkim zabawa i warto do niej podchodzić z dystansem oraz przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Pani Janina zdradza przepis na szczęśliwe małżeństwo: Nie wolno się przeciwstawiać, a najpiękniejsze jest to, żeby małżeństwo się szanowało

Ryby i Baran. Pragnienie stabilizacji kontra poszukiwanie przygód

Z perspektywy horoskopu te dwa znaki zodiaku nie pasują do siebie. Ryby są emocjonalne i wrażliwe, a miłość jest dla nich jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Marzą o staniu na ślubnym kobiercu i udanym związku, jednak Baran nie będzie dla nich dobrym wyborem na partnera. Osoby spod znaku barana często są impulsywne i nie zapewnią rybom poczucia bezpieczeństwa oraz stabilizacji. Nie znoszą rutyny, a stały związek nie jest czymś, czego pragną. Barany często poszukują przygód i nowych wrażeń. Oba te znaki są swoimi przeciwieństwami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Byk i Bliźnięta. Wiele je łączy, lecz jeszcze więcej dzieli

Byk jest zmysłowy oraz emocjonalny, a jednocześnie nieśmiały i trudno mu nawiązać bliższą relację. Niezwykle ceni sobie bliskość z partnerem, zależy mu na trwałym związku pełnym miłości i wzajemnego wsparcia. Osoby spod znaku bliźniąt są towarzyskie i zdarza się, że romansują z kilkoma partnerami w poszukiwaniu osoby, która skradnie ich serce. Te dwa znaki zodiaku z pozoru wiele łączy, lecz podejście do kluczowych życiowych kwestii znacznie je różni i może stać się powodem rozstania. 

Skorpion i Waga. Dwa przeciwieństwa, którym trudno stworzyć stałą relację

Skorpiony nie lubią kompromisów, przez co czasem trudno im stworzyć udany związek, lecz jeśli znajdą ukochaną osobę, są w stanie wiele dla niej poświęcić. Kochają całym sercem i wówczas nic nie jest w stanie im przeszkodzić. Wagi zaś są niezależne i otoczone miłością przez skropiona mogą poczuć się osaczone. Dla skorpionów wagi mogą być zbyt chłodne i zdystansowane. Skorpiony to typowi samotnicy, a wagi lubią spotkania towarzyskie. To dwa przeciwieństwa, którym może być trudno stworzyć udany związek.

Więcej o: