Tiktokerka ostrzega. "Nie prowadź auta z tym we włosach. Dziewczyny zmarły"

Studentka pielęgniarstwa prowadząca konto o nazwie @natalieeekate ostrzegła swoje obserwatorki przed prowadzeniem samochodu mając na głowie popularne akcesoria do włosów. - Jeśli masz wypadek samochodowy i uderzysz się w tył głowy, to może ci się to przebić do czaszki - mówiła.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Natalie Kate miała na myśli znaną większości osób spinkę w formie klipsa z tzw. "pazurami", którą spina się włosy z tyłu głowy. Spinki te są najczęściej plastikowe i mają wystający uchwyt.

Tiktokerka ostrzega. "Może przebić ci się do czaszki"

Według studentki, zakładanie tego rodzaju spinki wsiadając do auta stanowić może niebezpieczeństwo w razie potencjalnego wypadku samochodowego.

Oto wasze codzienne przypomnienie dziewczyny, aby wyjąć klipsy z włosów, zanim zaczniecie prowadzić

- mówiła na jednym z opublikowanych filmów.

Dziewczyny zmarły przez to, że miały spinki we włosach ponieważ jeśli masz wypadek samochodowy i uderzysz się w tył głowy, to może przebić ci się do czaszki

- wyjaśniała.

Wideo opublikowane przez Natalie zostało obejrzane cztery miliony razy. Kolejny film na ten temat, w którym tiktokerka sugeruje, aby zamiast klipsem spinać włosy do jazdy materiałową gumką - 3,3 miliona razy.

"Ja, która codziennie jeżdżę do pracy i z pracy z klipsem na pazury" - skomentowała jedna z jej obserwatorek.

"Dosłownie niedawno miałam wypadek, i miałam tę spinkę na głowie" - dodawała inna. "Nie noszę takeij spinki do auta ze względu na wygodę" - komentowały inne osoby.

Źródło: TikTok

Więcej o: