Beata Tadla na zdjęciu sprzed 30 lat wprawiła internautów w osłupienie. "Cały czas jakbyś miała 18 lat"

Przy okazji Dnia Kobiet 2023 Beata Tadla zebrała się na sentymentalną podróż do trzech dekad wstecz. Gwiazda zrekonstruowała archiwalny kadr, który wprost zachwycił internautów, którzy są pod wrażeniem urody dziennikarki w wieku 18 lat oraz 48.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Beata Tadla to znana i lubiana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Przez lata związana była z TVP, gdzie w latach 2012-2016 prowadziła główne wydanie "Wiadomości". Została zwolniona w ramach tzw. czystek Kurskiego w atmosferze wielu niedomówień i skandalu. Jest autorką trzech książek: "Pokolenie 89, czyli dzieci PRL-u w Wolnej Polsce" (2009), "Kto pyta, nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich" (2010), "Niedziela bez Teleranka" (2011). Przez pięć lat była związana z prezenterem telewizyjnym, Jarosławem Kretem. Para rozstała się jednak w atmosferze kłótni i publicznych oskarżeń. W 2021 roku Beata wyszła za mąż za ekonomistę Michała Cebulę. Od początku swojej kariery w mediach Tadla przeszła ogromną metamorfozę wizerunkową. Teraz pochwaliła się, jak zmieniła się na przestrzeni ostatnich trzech dekad.

Zobacz wideo Beata Tadla o kolegach dziennikarzach: "Nasza branża obfituje w osoby, które nie wiedzą, czym jest kręgosłup moralny"

Beata Tadla z okazji Dnia Kobiet na zdjęciu sprzed 30 lat. Gwiazda zaskoczyła swoich obserwatorów

Dziennikarka z okazji Dnia Kobiet postanowiła odtworzyć swoje archiwalne zdjęcie, pochodzące sprzed 30 lat. Beata Tadla na wyjątkowym kadrze ma 18 lat i pozuje w stylowym kapeluszu z dużym rondem oraz w splecionych w warkocze włosy. W opisie zamieściła również pewną refleksję dotyczącą "co powiedziałabym sobie osiemnastoletniej, gdybym miała dla siebie tylko jedną radę?". Dziennikarka przyznała, żeby nie bała się wielu sytuacji, które czekają ją w życiu. 

 

Dziennikarka wywołała zachwyt wśród internautów. Wiele twierdzi, że czas się dla niej zatrzymał

Beata Tadla doskonale odnajduje się w mediach społecznościowych, gdzie regularnie udostępnia wiele chwil ze swojego życia. Sentymentalna podróż do przeszłości wywołała entuzjazm wśród obserwatorów dziennikarki. W sekcji komentarzy, aż zaroiło się do komplementów, dotyczących jej ponadczasowej urody.

Pani Beato, nic się Pani nie zmieniła.
Niebywałe piękna kobieta! Brak słów, aby wyrazić wszystkie zalety!
Jak wino, coraz piękniejsza. Cały czas jakbyś miała 18 lat.
Niewiele się Pani zmieniła.
Pięknie Pani wygląda, proszę zdradzić sekret tak pięknego wyglądu.
Nie dałbym Pani 48 lat. Jedyna różnica to kapelusz
Więcej o: