Trzy wybuchowe znaki zodiaku. Mają gorący temperament i czasami ulegają emocjom

Niektórzy wierzą, że data narodzin jest związana z cechami charakteru. Czy to możliwe, że znak zodiaku wpływa na wybuchowość i skłonność do kłótni? Sprawdź, czy otaczasz się takimi osobami. A może okaże się, że jesteś jedną z nich?

Osoby spod różnych znaków zodiaku często charakteryzują się pewnymi cechami. Okazuje się, że niektóre z nich mogą ulegać emocjom i uchodzić za wybuchowe, a nawet czasem będą postrzegane jako skore do konfliktów. Jakie znaki zodiaku wskazuje astrologiaPamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - skorpion

Najbardziej wybuchowe znaki zodiaku. Lew 

Zdarza się, że niektóre Lwy ulegają emocjom. Czasem kłótnie z innymi bawią je, ponieważ często podchodzą do nich jako do okazji na zawarcie ciekawej znajomości i wymiany poglądów. Zdarza się, że Lwy same podejmują decyzję, kiedy jest czas na zakończenie jakiegoś sporu. Osobowość osób spod tego znaku zodiaku często jest dominująca, a jakiekolwiek niepowodzenia mogą wywoływać w nich irytację. Niektórych może męczyć to, jak zachowują się w towarzystwie — zdarza się, że skupiają się na sobie i z wybuchem reagują na przejaw krytyki. 

Gabriela KownackaW tym roku skończyłaby 71 lat. Widzowie uwielbiali ją w roli Anki

Jaki znak zodiaku jest wybuchowy? Byk

Byki często charakteryzują się silnym charakterem i gorącym temperamentem. Z satysfakcją dyskutują na różne tematy. A do tego zwykle nie odpuszczają, jeśli coś nie idzie po ich myśli. Gdy tak się stanie, objawiają swoją drugą, wybuchową stronę i mogą być kłótliwe. Zdarza się, że później trudno im się wycofać. Stawianie na swoim może poprawiać im humor, dzięki czemu czują się o wiele lepiej. Jeśli ktoś nie akceptuje ich argumentów i przedstawia swoje, czasem okazuje się, że Byk nie umie zapanować nad emocjami.

Najlepsze imiona dla teściowych. Te panie nie plotkują i lubią spędzać czas z wnukamiZnaki zodiaku, która są najlepszymi teściowymi. Są oddane i rodzinne

Które znaki zodiaku są najbardziej kłótliwe? Waga

Większość Wag uznaje się za "oazy spokoju", jednak zdarza się, że bywają porywcze i wybuchowe, gdy na czymś im bardzo zależy. Osoby, które nie znają Wag, mogą odnieść wrażenie, że uważają się za lepsze i patrzą na innych z góry, lecz to głównie pozory. Osoby spod tego znaku zodiaku zazwyczaj tłumią w sobie emocje, jednak gdy ktoś w końcu powie zbyt wiele, wybuchają i nie umieją się powstrzymać od kłótni. Wszystko za sprawą ognistego temperamentu, który daje o sobie znać w tylko w niektórych sytuacjach.

Więcej o: