Agata Rubik tańczy z córką Heleną na TikToku. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Agata Rubik działa w social mediach na wielu platformach. Posty dodaje główni na Instagramie, ale możemy również znaleźć jej filmiku na TikToku. Jedno z ostatnich nagrań wstrząsnęło jej fanami. Dlaczego?

Agata Rubik jest mamą dwóch córek Heleny i Alicji. Starsza z dziewczynek ma już 14 lat. Nic więc dziwnego, że social media są obecne w jej życiu. Wielu osobom wydaje się, że TikTok to platforma głównie dla dzieci, ale jak się okazuje również milenialsi i starsi mogą znaleźć tam swoje miejsce. Niektóre z nagrań, które opublikowała tam żona Piotra Rubika, cieszą się ogromną popularnością i mają nawet milion wyświetleń. Fani zwracają szczególną uwagę na te, na których Agata tańczy z córką Heleną. 

Zobacz wideo Paweł Trybała o relacjach z córkami. "Rozmawiamy o wszystkim. Ja z rodzicami nie miałem takiego kontaktu"

Agata Rubik tańczy z córką Heleną na TikToku

Jakie wideo możemy znaleźć na profilu Agaty Rubik? Głównie rodzinne. Gwiazda regularnie publikuje nagrania ze swoimi córkami, czy mężem Piotrem. Spora część ich contentu to taniec. Nie da się ukryć, że rodzina Rubików świetnie sobie radzi z panującymi na TikToku trendami. Zobaczcie jedno z najpopularniejszych wideo. 

Widzimy na nim Agatę Rubik i jej córkę Helenę. Na d ich głowami widnieje rok urodzenia obu. Internauci są w szoku, patrząc na Agatę. 

Mama jak nastolatka.
Zanim przeczytałam czyj to tik tok, patrzę i myślę ... ale podobne do "Rubików".
Śliczne kobietki można stwierdzić śmiało jak siostry.

- piszą internauci. 

Nie trzeba było długo czekać na kolejne nagranie mamy z córką. Tym razem obie postawiły na identyczne stroje, różniące się jedynie kolorami. 

Agata, jaka figura jak nastolatka!
Pani Agata jak wino
To jest córka państwa Rubików? Ale jesteście ślicznie. A Pani jak nastolatka, szok.
Pani Agato czas stanął w miejscu jak siostry śliczne dziewczyny.

- komentują fani pod nagraniem. 

Tak Agata Rubik dba o sylwetkę 

Agata Rubik w ostatnim czasie przeszła znaczącą metamorfozę. W zeszłym roku opowiedziała więcej o tym, jak udało jej się schudnąć 8 km. - "No i schudłam 8 kg, nadal jedząc tylko to, co mi smakuje. W wielu sprawach odpuściłam. Przestałam przejmować się rzeczami bez znaczenia i tymi, na które nie mam wpływu oraz zabiegać o to, co nie jest tego warte. Wszystko inne niezmiennie doceniam" - mówiła wtedy. 

A co znajdziemy w jadłospisie gwiazdy? Np. kanapki na keto chlebku z awokado, rukolą, pomidorem, sadzonym jajkiem i rzeżuchą

Nie da się ukryć, że figury Agacie Rubik może pozazdrościć nie jedna koleżanka. 

Programu Mamy czas możecie słuchać w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu:

Więcej o: