Katarzyna Skrzynecka nie zmywa makijażu, gdy chodzi ze sceny. Ma ku temu powód

Katarzyna Skrzynecka wyjawiła, że nie zmywa makijażu scenicznego zaraz po spektaklu w garderobie w odróżnieniu od jej koleżanek z branży. Przy okazji wyjawiła również, że kryje się za tym pewien powód.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Skrzynecka jest aktorką, piosenkarką, kompozytorką, autorką tekstów oraz osobowością telewizyjną, cieszącą się ogromną sympatią wśród widzów. Wzięła udział w wielu programach telewizyjnych. Była uczestniczką i prowadząca "Tańca z Gwiazdami" oraz wygrała pierwszą edycję show "Twoja twarz brzmi znajomo". Później zasiadła w jury programu. W 2009 r. poślubiła Marcina Łopuckiego.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zapytana o "czystki" Miszczaka. Szybko wybrnęła

Katarzyna Skrzynecka w odróżnieniu od innych aktorek nie zmywa makijażu scenicznego

Katarzyna Skrzynecka nie narzeka na brak zawodowych wyzwań. Oprócz gry w serialu TVP "Na dobre i na złe" aktorkę możemy zobaczyć stale na deskach teatru. Gwiazda świetnie się tam odnajduje szczególnie w komediowym repertuarze. Niedawno na swoim profilu na Instagramie Skrzynecka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej jej pracy jako aktorki. Na zestawieniu trzech zdjęć zaprezentowała proces tworzenia makijażu. Jak wyznała w opisie do postu makijaż i charakteryzacja to nieodłączny element sceniczny w pracy każdego aktora. Niczym kostium zaraz po zakończeniu spektaklu zostanie najczęściej ściągnięty, czyli zmyty. Jak przyznaje aktorka, to właśnie dzięki niemu człowiek jest trochę jak kameleon i upodabnia się na potrzeby roli. Wyznała również, że większość jej koleżanek z branży zaraz po zakończeniu spektaklu zmywa makijaż, a następnie nakłada grubą warstwę kremu, aby skóra mogła odpocząć. Skrzynecka ma nieco inne podejście w tej kwestii.

 

52-latka wyjawiła powód, dlaczego nie rezygnuje z makijażu nawet po zakończeniu pracy w teatrze

W dalszym ciągu swojego wpisu na Instagramie Katarzyna Skrzynecka wyjaśniła powód swojej decyzji. Okazuje się, że aktorka robi to ze względu na... męża. Gwiazda żartuje, że szkoda, aby makijaż się zmarnował i woli w nim spędzić czas również po pracy.

Wizerunek zabieram DO DOMU, DLA MĘŻA! A niechże ma na wieczór ładną kobitę, a nie zmęczoną, w demobilu i w tłustym kremie. Wracam mu 'taka piękna' co wieczór i dopiero gdy mąż zaśnie moja 'hollywoodzka uroda' również spływa w kąpieli i wjeżdża regenerujący krem na noc. [...] ale miłe jest mu poczucie, że STARAM SIĘ również dla Niego, a nie tylko dla Widzów w pracy. 
 

Przy okazji zaznacza również, że wersja bez makijażu również podoba się jej ukochanemu. Czasami jednak woli pewne urozmaicenie swojego wizerunku również w domu w towarzystwie męża. Pod postem pojawiło się wiele komplementów w stronę Skrzyneckiej i słów podziwu nad jej urodą bez i w makijażu.

Bez makijażu cudownie świeżo i młodo. Piękna kobieta i bez i z makijażem. Ale bez makijażu nastolatka.
Piękna bez i w makijażu
Wygląda tutaj pani jak 18.
Więcej o: