Cichopek dla pierwszej miłości chciała zmienić całe życie. Rozważała nawet wyprowadzkę z Polski

Życie miłosne Katarzyny Cichopek od zawsze budziło ogromne zainteresowanie mediów. Obecnie aktorka układa sobie życie u boku Macieja Kurzajewskiego, lecz mało kto wie, że w przeszłości była związana z tajemniczym studentem z Wiednia. To właśnie z nim planowała wspólną przyszłość, a nawet wyprowadzkę z Polski.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Minął już niemal rok od rozstania Katarzyny Cichopek z Marcinem Hakielem. Gwiazda "M jak miłość" jest obecnie szczęśliwa u boku Macieja Kurzajewskiego, z którym tworzy jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w rodzimym show-biznesie. Życie miłosne aktorki od zawsze budziło spore zainteresowanie mediów oraz prasy. Dla jednego ze swojego obiektu westchnień była w stanie nawet opuścić Polskę.

 
Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Pierwsza miłość Katarzyny Cichopek. Kim był tajemniczy student architektury?

Katarzyna Cichopek rozpoczęła swoją karierę aktorką bardzo młodo, gdyż już jako 17-latka zaczęła grać w serialu "M jak miłość". Serial telewizyjny przyniósł jej nie tylko popularność, ale również rozpoznawalność. Media zaczęły się również interesować jej życiem prywatnym, a gwiazda była wtedy w związku. 

Był to Mateusz, którego znała od dzieciństwa, a ich miłość rozkwitła w trakcie letniego pobytu pary w Austrii, gdzie wybranek Cichopek rozpoczął studia na kierunku związanym z architekturą. Ich rodziny znały się i darzyły sympatią, więc relacja między nimi nawiązała się dość naturalnie. Z początku byli nierozłączni, lecz z czasem przeszkodą w ich relacji okazała się odległość. Cichopek została w Polsce, a mężczyzna wyjechał na studia w Wiedniu. Wciąż utrzymywali jednak stały kontakt, a aktorka planowała nawet zakup mieszkania i przeprowadzkę do Austrii.

 

Katarzyna Cichopek rozważała wyprowadzkę do Austrii i porzucenie roli Kingi Zduńskiej w "M jak miłość"

Cichopek zaczynała wtedy swoją karierę związaną z aktorstwem, nie ukrywała również w wywiadach, że z Mateuszem wiązała swoją przyszłość. Wyprowadzka do stolicy Austrii wiązałaby się jednak ze zrezygnowaniem z pracy na planie "M jak miłość". Jak podaje portal "Plotek", w jednej z wypowiedzi młoda aktorka zdradziła:

Mam chłopaka. Widzimy się dwa, trzy razy w miesiącu, codziennie do siebie dzwonimy. Fajnie, że wymyślono internet. Już myślę o przyszłości, zbieram pieniądze na mieszkanie. Mateusz o tym nie myśli, ale to wynika z różnicy kulturowej. Na zachodzie Europy prawdziwa dorosłość rozpoczyna się dopiero po zakończeniu studiów.

Takiej decyzji ostatecznie nie podjęła. Związek Katarzyny i Mateusza nie przetrwał próby czasu i para rozstała się. Zaraz po tym dostała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami", gdzie poznała Marcina Hakiela. 

 
Więcej o: