60-letnia Skibińska zapozowała nago w łóżku. Komentujący nie kryją poruszenia. "Jak Ty to robisz"

Ewa Skibińska, choć rzadko występuje na okładkach magazynów i raczej chroni swoją prywatność, tym razem udostępniła odważne zdjęcie, gdzie zapozowała bez ubrań. Aktorka nie ma problemu z nagością, nie tylko, gdy występuje na deskach teatru.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewa Skibińska to ciesząca się sympatią widzów aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Publiczności znana, przede wszystkim z serialowych występów w „Na dobre i na złe" i „Pierwszej miłości". Choć aktorka stroni od pojawiania się na okładkach gazet czy serwisów internetowych, to jej osoba od lat budzi dużo emocji w mediach. Również za sprawą swojej działalności w mediach społecznościowych.

 
Zobacz wideo Julia Wieniawa o sesjach w bieliźnie. "To jest wręcz zaszczyt"

60-letnia Ewa Skibińska zapozowała przed obiektywem aparatu bez ubrań

Ewa Skibińska w tym roku obchodziła swoje 60. urodziny, Gwiazda wciąż aktywnie działa nie tylko w sferze zawodowej, ale również coraz chętniej dzieli się wieloma momentami z życia za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Tym razem aktorka poszła o krok dalej i pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej, gdzie zapozowała nago prosto z łóżka. Skibińska już ostatnio wywołała niemały skandal, publikując odważne zdjęcie w sieci. Tym razem możemy podziwiać aktorkę, pozującą nago i przykrytą jedynie białym prześcieradłem. 

 

Nagie kadry prosto z łóżka wywołały zachwyt wśród obserwatorów aktorki na Instagramie

Aktorka nie ma problemu z pozowaniem przed obiektywem aparatu nago. To nie pierwsza tego typu sesja zdjęciowa Skibińskiej. Tym razem pozując w łóżku, wywołała w sekcji komentarzy, niemałe poruszenie. Obserwatorzy, których grono wynosi już ponad 18 tysięcy, nie przeszło obok niezwykle zmysłowych i odważnych kadrów obojętnie.

Piękne, artystyczne zdjęcia
Cudownie wyglądasz piękna, zmysłowa i mega seksowna.
Podziwiam panią, że nie krępuje się nagości. Brawo
Co za piękna fotografia! 
Włosy rozpuszczone. Uroda ogromna. Pani Ewa, nawet spokojnie leżąc, przyciąga do siebie.
Piękna kobieta
Z każdym dniem coraz piękniejsza i ponętna jak Ty to robisz... seksapil na najwyższym poziomie.
 
Więcej o: