Finalistka "Top Model" zapozowała w skąpym bikini na plaży. "Prawdziwa bogini oceanu"

Julia Sobczyńska, finalistka 10. edycji "Top Model" zaprezentowała się w skąpym bikini, podczas wakacji w Miami. Na niektórych z nich zapozowała również ze swoją partnerką. Internauci nie szczędzili modelce komplementów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Sobczyńska to modelka oraz finalistka 10. edycji programu "Top Model". Walczyła o główną nagrodę z Nicole Akonchong i Dominiką Wysocką, a ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Swoim występem zachwyciła nie tylko surowych jurorów, ale i grono publiczności. Dzięki swojej otwartości i przyciągającej uwagę urodzie zdobyła rzeszę fanów, którzy do dziś mocno jej kibicują. 

 
Zobacz wideo Byłe uczestniczki Top Model chcą mieć razem dziecko w Polsce, a znany TikToker zdradza, czemu już nie zostanie inżynierem

Finalistka "Top Model" odsłania ciało w skąpym bikini na plaży w Miami

Udział w show przyniósł Julii Sobczyńskiej sukces. Została zauważona już na castingu, gdzie otwarcie mówiła również o sobie. Był to dla niej swego rodzaju coming out, gdyż przyszła do programu ze swoją narzeczoną Judytą. Telewizyjne show otworzyło jej drzwi do świata mody. Modelka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie odsłania efekty współprac z rozmaitymi markami, efektami sesji zdjęciowych, a obecnie kulisy swojego urlopu w Miami. Tym razem pochwaliła się wyjątkowymi kadrami prosto z plaży, gdzie zapozowała w kremowym, mocno wyciętym stroju kąpielowym dwuczęściowym. Modelce w podróży towarzyszy partnerka oraz grono przyjaciół.

 

Julia Sobczyńska wprawiła w zachwyt swoich obserwatorów. Pospały się komplementy

Julia Sobczyńska, dzięki swojej aktywności w social mediach może pochwalić się sporą rzeszą obserwatorów, liczącą już ponad 56,6 tysiąca osób. Trzy fotografie dodane do wirtualnego albumu modelki szczególnie zwróciły uwagę internautów. Modelka może pochwalić się nie tylko wyjątkową urodą, ale również niezwykle smukłą sylwetką.

Cudowna.
Ojej! Absolutnie piękne! Prawdziwa bogini oceanu!
Piękna
Taka Królowa to wielki skarb. WOW mega ślicznie wyglądasz.
Przepięknie. Uwielbiamy.
 
Więcej o: