Tak 30 lat temu wyglądała Magda Gessler. Fani nie kryli zachwytu. "Jak Shakira"

Magda Gessler już dawno temu zyskała miano "kolorowego ptaka polskiego show-biznesu". Restauratorka słynie z barwnych stylizacji i bujnych blond loków, które jak okazuje się, towarzyszą jej od młodzieńczych lat! Mimo to wizerunek gwiazdy "Kuchennych rewolucji" na przestrzeni lat diametralnie się zmienił. Jak wyglądała kiedyś?

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Magda Gessler chętnie dzieli się w swoich mediach społecznościowych chwilami ze swojej codzienności. Nie raz można było zobaczyć ją pozującą przed aparatem w naturalnej odsłonie. 69-latka z dumą publikuje również zdjęciami z dalekiej przeszłości. Jakiś czas temu to samo uczynił także Marcin Tyszka. Fotograf udostępnił archiwalną fotografię, na której prawie 30 lat temu zapozował obok gwiazdy "Kuchennych Rewolucji". Fani nie kryli zachwytu. 

Tak w młodości wyglądała Magda Gessler. Przeszła niemałą metamorfozę 

Magda Gessler regularnie korzysta z mediów społecznościowych i chętnie dzieli się ze swoimi fanami prywatnymi chwilami ze swojego życia. 69-latka znana jest również z ogromnego dystansu do samej siebie. Nie jeden raz można było zobaczyć ją pozującą przed aparatem bez makijażu lub w domowym, swobodnym wydaniu. 

Internauci nie kryli swojego zachwytu, gdy do sieci trafiły zdjęcia z młodości gwiazdy "Kuchennych rewolucji". Mimo że restauratorka kojarzona jest z kolorowymi stylizacjami i burzą blond loków, nie zawsze była tak wyrazista i odważna jak dziś.

Jakiś czas temu na swoim instagramowym profilu Marcin Tyszka opublikował fotografię z 1994 roku, na której zapozował obok 39-letniej wówczas Magdy Gessler. Fani szybko zauważyli, że restauratorka na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. W komentarzach pod postem fotografa błyskawicznie pojawiła się prawdziwa lawina komplementów. 

Prawie jak Shakira!
Jak wino!
Fantastyczna fotka.
Pani Magda jaka piękna!
O jacy młodzi i piękni.

- pisali internauci. 

 

OFERTY AVANTI24.PL: Wybrałyśmy najpiękniejsze sukienki midi na wiosnę 2023. Są idealne na co dzień i na wyjątkowe okazje!

W sieci nie brakuje zdjęć z młodości Magdy Gessler. Gwiazda chętnie opowiada o przeszłości 

Mimo że na przestrzeni lat Magda Gessler przeszła niemałą metamorfozę, gwiazda zawsze pozostawała wierna swojemu stylowi. 69-latka uwielbia zaskakiwać fanów odważnymi, barwnymi stylizacjami, dlatego niemałe zdziwienie pojawiło się na twarzach tych, którzy mieli okazję zobaczyć już wcześniej fotografie restauratorki z młodości. Kobieta wcześniej stawiała raczej na skromniejsze outfity i nawet jej loki nie były tak samo bujne, jak dziś. Jednak niezależnie od wieku, wybranych dodatków lub stylizacji, Magda Gessler to postać, której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. 

 
 
 
 
Zobacz wideo Magda Gessler vs Robert Makłowicz. Kto robi smaczniejsze naleśniki? Sprawdzamy
Więcej o: