Panna młoda nie mogła uwierzyć, w co na ślub ubrała się jej matka. "Chciała zrujnować mi życie"

Obecność rodziców na ślubie młodej pary dla większości z nas jest nie tylko oczywista, lecz również niezbędna. W przypadku pewnej młodej użytkowniczki serwisu Reddit było zupełnie inaczej. Przez złe stosunki z matką, kobieta postanowiła nie zapraszać jej na uroczystość. Nie wiedziała jednak, że jej własna mama niespodziewanie pojawi się na przyjęciu w stylizacji, która zaskoczy wszystkich.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie da się ukryć, że ślub dla młodych to wyjątkowo ważny dzień, podczas którego chcą świętować zawarcie związku małżeńskiego z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną. Inaczej jednak było w przypadku pewnej młodej Amerykanki. 

25-latka opublikowała na forum serwisu Reddit post opisujący zdarzenie, do którego doszło podczas dnia, kiedy ona i jej przyszły mąż mieli powiedzieć sobie głośne "Tak". Na uroczystość kobieta nie zaprosiła własnej matki, a ta w ramach odwetu postanowiła pojawić się na ślubie w kontrowersyjnej stylizacji. Tego nie spodziewał się nikt! 

Tego nie spodziewał się nikt! Decyzja matki panny młodej zaskoczyła wszystkich

Pewna młoda Amerykanka na forum serwisu Reddit przyznała, że na własny ślub postanowiła nie zapraszać swojej matki. Nie wydarzyło to się jednak bez żadnego powodu. Decyzję starała się dokładnie wytłumaczyć innym użytkownikom, przedstawiając przykłady zachowań z pozoru najbliższej jej kobiety, które zmotywowały to niecodzienne postanowienie.

25-latka na wstępie wspomniała, że nigdy nie była w dobrych stosunkach z rodzicami, a co więcej, praktycznie od zawsze mierzyć musiała się z "kompleksem księżniczki" występującym u jej mamy. Przyznała także, że niemalże całe życie, zmuszona była robić wszystko, aby wyrazić wdzięczność kobiecie, która "ofiarowała jej dar życia". Dochodziło nawet do tego, że podczas własnych urodzin Amerykanka organizowała matce prezenty, aby ta przypadkiem nie poczuła się mniej ważna. 

Ani razu moja mama nie pomyślała o mnie i o tym, czego chcę.

- kontynuowała kobieta. 

Z początku nic nie zapowiadało dramatu, który wydarzy się podczas tak ważnej dla młodych uroczystości. Jeszcze na parę miesięcy przed ślubem, 25-latka postanowiła zadzwonić do rodziców, aby zapytać, czy ojciec zaprowadzi ją do ołtarza. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom zapisanym w tradycji, przyszła panna młoda zaoferowała również, że wraz z narzeczonym pokryją wydatki, jakie zazwyczaj ponoszą właśnie rodzice.  

OFERTY AVANTI24.PL: Przegląd wiosennej kolekcji Adidas. Kwiaty i kolory w sportowym wydaniu zachwycają. HIT 2023

Pan młodej zagroził matce swojej narzeczonej policją. Matka panny młodej zrobiła córce na złość

Mimo miłych gestów ze strony 25-latki jej matka wciąż nie dawała za wygraną. Próbowała dostosować pod siebie najmniejszy szczegół związany z uroczystością. Nawet bez uzgodnienia z córką i jej przyszłym mężem, dokonywała zmian i osobiście kontaktowała się z osobami odpowiedzialnymi za organizację ślubu i wesela. 

Kiedy młodzi dowiedzieli się o poczynaniach matki panny młodej, zgodnie przyznali, że nie zaproszą kobiety na własny ślub. Podjęta decyzja, była dla przyszłym nowożeńców na tyle ważna, że na zaproszeniach postanowili nie umieszczać ani daty, ani lokalizacji zaślubin. Wszystko po to, aby przypadkiem na ceremonii nie pojawił się niechciany gość. 

Mimo starań młodej pary, matka 25-latki ku zaskoczeniu wszystkich pojawiła się na ślubie. Jednak nie tylko jej obecność wywołała poruszenie wśród gości. Największą uwagę przykuła jej kreacja. Dlaczego? Według relacji użytkowniczki Reddit jej mama tego dnia ubrana była... we własną suknię ślubną! 

Moja mama próbowała rozbić mój ślub i teraz zrzuca na mnie winę. Od zawsze chciała zrujnować mi życie. 

- dodała 25-latka. 

Matka panny młodej została natychmiast wyproszona ze ślubu, jednak nie chciała opuścić ceremonii, dopóki pan młody nie zagroził, że zadzwoni na policję.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi myśli o ślubie? "Spóźniłabym się na niego, ale..."

A wy co uważacie o zachowaniu matki panny młodej? Dajcie znać w komentarzach! 

Źródło: reddit.com

Więcej o: