Edyta Herbuś odsłania umięśniony brzuch w biustonoszu. "Nic dodać, nic ująć. Petarda"

Edyta Herbuś z okazji Dnia Kobiet zebrała się na pewne przemyślenia i dodała do swojego instagramowego albumu serię wyjątkowych zdjęć w bieliźnie. Fani nie szczędzili tancerce ciepłych słów i komplementów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Edyta Herbuś to popularna polska aktorka oraz tancerka, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Obecnie możemy podziwiać ją jako prowadzącą w programie "You Can Dance. Nowa Generacja", a oprócz tego jest również aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie dzieli się z fanami pracą, codziennością, przemyśleniami oraz podróżami. Gwiazda nie boi się również brać udział w odważnych i zmysłowych projektach, czym budzi wiele emocji wśród swoim obserwatorów na Instagramie. Tym razem pochwaliła się efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej z okazji Dnia Kobiet.

Zobacz wideo Edyta Herbuś o podróży do Wietnamu z ukochanym

Julia Sobczyńska Finalistka "Top Model" zapozowała w skąpym bikini na plaży. "Bogini"

Edyta Herbuś zachwyca w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Gwiazda zapozowała w bieliźnie

Tancerka postanowiła udostępnić efekty odważnej sesji zdjęciowych. Z okazji Dnia Kobiet Edyta Herbuś dodała specjalny wpis do swojego profilu na Instagramie w formie serii biało-czarnych zdjęć w bieliźnie. Gwiazda, pozując w biustonoszu, zachwyca nie tylko urodą, ale również smukłą sylwetką i umięśnionym brzuchem. Dodatkowo 42-latka przyznała, że "uwielbia być kobietą" i zwróciła się do obserwatorów z życzeniami. 

 

42-latka wprawiła w zachwyt swoich obserwatorów na Instagramie

Edyta Herbuś świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Nie raz zaskakuje swoich obserwatorów, których liczba wynosi już prawie 260 tysięcy osób. Najnowszy post gwiazdy szybko zebrał wiele reakcji w postaci ponad 2,5 tysiąca polubień. Dodatkowo fani błyskawicznie skomplementowali wygląd 42-latki w komentarzach.

Wyglądasz wspaniale.
Piękno jest w Tobie.
Widok idealny.
Obłędne zdjęcia!
Chryste jaka piękna.
Nic dodać, nic ująć czapki z głów petarda.
Kwintesencja kobiecości!
Więcej o: