Julia Wieniawa w prześwitującym body z wycięciami. Fani przecierają oczy ze zdumienia. "Kosmos"

Julia Wieniawa po raz kolejny zaskoczyła swoją stylizacją. Do instagramowego albumu dodała właśnie serię zdjęć, na których pozuje zza kulis koncertu w oryginalnej stylizacji, w której nie brakuje odważnych wycięć i prześwitów. Fani artystki są poruszeni.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Posty na Instagramie Julii Wieniawy śledzi już ponad 2,1 miliona osób. Młoda artystka szybko odnalazła się w polskim show-biznesie, z powodzeniem rozwijając karierę aktorską i muzyczną. Celebrytka wyznacza też wiele trendów modowych, choć niektóre prezentowane przez nią stroje wzbudzają wśród internautów różne emocje. Nie inaczej jest w przypadku najnowszych zdjęć, na których pozuje zza kulis jednego z koncertów, który miał miejsce we Wrocławiu z okazji Dnia Kobiet.

Zobacz wideo Julia Wieniawa planuje poprawiać urodę? "Nie mam problemu, że dziewczyny coś sobie poprawiają"

Julia Wieniawa zaskakuje oryginalnym strojem. Nie brakuje prześwitów i modnych wycięć

Młoda gwiazda szturmem wkradła się w show-biznes i zaskarbiła sobie swoim talentem i urodą sympatię wielu osób. Julia Wieniawa oprócz występowania na szklanym ekranie i deskach teatru rozwinęła się również w aspekcie muzycznym. Z okazji Dnia Kobiet wystąpiła na koncercie, na którym zaprezentowała swój kunszt wokalny. Nie można przejść obojętnie również obok jej stroju, który wzbudził wiele emocji zebranych i internautów. Gwiazda postawiła na iście kosmiczną stylizację z modnymi wycięciami oraz prześwitami, które odsłoniły smukłą sylwetkę. Srebrne body zostało zestawione z równie oryginalnymi spodniami, które miały powycinane nogawki, eksponując przy okazji nogi. Look został uzupełniony świetlistym makijażem oraz stylizacją włosów z kryształami.

 

Internauci nie kryją zachwytu nad pomysłowością stylizacji Wieniawy. Posypały się komplementy

Post Julii Wieniawy w niedługim czasie od udostępnienia w instagramowym profilu szybko zebrał wiele reakcji ze strony internautów. Większość z nich jest zgodna co do wyjątkowości stylizacji wokalistki. Nie zabrakło też ciepłych słów dotyczących jej urody oraz komplementów nawiązujących do sylwetki gwiazdy.

Artyzm biję od Ciebie.
Kosmiczna dziewczyna
Gwiazda
Ale sztos! Kosmos!
Zjawiskowo. Ogień stylizacja
Więcej o: