Związała się z młodszym o 18 lat kolegą syna. Muszą tłumaczyć się ze swojej miłości

Tanya jest starsza od swojego partnera o 18 lat. Z tego powodu para musi mierzyć się z wieloma nieprzyjemnymi komentarzami na swój temat. Jednak zakochani mają też sporo fanów. Ich profil na TikToku śledzi już blisko pół miliona osób.

Świat show-biznesu zna wiele par, w których to kobieta jest starsza od partnera. Ta różnica wieku nie była przeszkodą, by stworzyć udany związek. W ostatnim czasie wiele osób, które są w takich związkach, udziela się w mediach społecznościowych.

Związała się z kolegą swojego syna

Jedną z takich par tworzą Tanya i Josue. Zakochani są bardzo aktywni na TikToku, na którym pokazują różne momenty ze swojego życia. Obecnie ich profil obserwuje już blisko 500 tysięcy osób. O parze zrobiło się niedawno głośno w mediach na całym świecie. Wszystko dlatego, że ich związek opisały brytyjskie portale. 

Tanya ma 40 lat, a Josue 22. Poznali się w 2018 roku, jednak parą są dopiero od dwóch lat. Co ciekawe, mężczyzna jest kolegą syna swojej partnerki. Jak zdradzili na jednym ze swoich filmów, często muszą tłumaczyć się z różnicy wieku, jaka między nimi jest. Spotykają się też z niepochlebnymi opiniami na swój temat. 

josueandtanyajosueandtanya TikTok screen

Kobieta na jednym z nagrań wyznała, że początkowo obawiała się relacji swoich dzieci na nowy związek. Okazało się jednak, że nie miały one nic przeciwko młodszemu partnerowi. 

Wiele osób ich wspiera

Zakochani starają się nie przejmować negatywnymi komentarzami. Jak twierdzą, ich relacja sprawia, że są szczęśliwi, dlatego nie obchodzą ich opinie innych osób. Poza tym mają wielu fanów, którzy im kibicują. Wśród nich są między innymi osoby, które są w podobnych związkach.

Wiek nie ma żadnego znaczenia.
Doskonale razem wyglądacie!
Mam prawie 49 lat, a mój narzeczony 27, więc śmiało. Nigdy nie byłam szczęśliwsza

- możemy przeczytać w komentarzach pod filmami pary na TikToku.

Więcej o: