"Na Dzień Kobiet dostałam od męża sprej na chrapanie". Mąż Magdy przekonywał, że to z troski

Kalendarz adwentowy ze skarpetkami, klapki Kubota czy przebranie jednorożca - to tylko niektóre z nietypowych prezentów, które nasze czytelniczki otrzymały na Dzień Kobiet. W tym roku aż roiło się od pomysłowych upominków. Zdjęcia podarunków można obejrzeć w załączonej galerii. Nie zabrakło też oczywiście tradycyjnych bukietów.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Paulina Krupińska o Dniu Kobiet i mieszkaniu w Zakopanem. „Nigdy się nie zestarzeję!"

Co najczęściej otrzymujemy w prezencie na Dzień Kobiet? Prym wiodą w tej kwestii kwiaty, szczególnie piękne tulipany w różnych kolorach oraz róże i goździki. W galerii zdjęć, które nam przesłałyście, nie brakuje okazałych bukietów - i bardzo dobrze! Często dominuje też popularny zestaw: kwiaty plus czekoladki lub inne słodycze. 

To jednak nie wszystko. Obdarowujący potrafią być niezwykle pomysłowi, czym z chęcią się z nami podzieliłyście. Wśród nietypowych prezentów, które otrzymałyście w tym roku, była m.in. znana guma balonowa Huba Buba oraz kalendarz adwentowy ze skarpetkami! Niektórzy postawili na zabawne, symboliczne upominki i również był to strzał w dziesiątkę.

"Była absolutnie przepyszna!". Takie prezenty dostałyście na Dzień Kobiet

Mąż Alicji - oprócz tradycyjnego bukietu tulipanów - zaserwował jej przepyszne jedzenie - własnoręcznie przyrządzoną, domową pizzę i tajską zupę z krewetkami.

Prezenty na Dzień KobietPrezenty na Dzień Kobiet Fot. Archiwum prywatne

- Na zdjęciu być może nie wygląda zachęcająco, ale była absolutnie przepyszna! - podkreśliła nasza czytelniczka.

- Przygotował ją sam - od znalezienia przepisu, przez pójście do sklepów po składniki, zrobieniu jej skończywszy na posprzątaniu po sobie kuchni - dodała uradowana.

"Dzień Kobiet skończę pod koniec marca"

Wielu z was miało poczucie humoru. Magda na przykład, oprócz bielizny i ptysi ze swojej ulubionej cukierni, dostała...sprej na chrapanie. Jej mąż kupił go dla samego siebie, z troski o nią. - Abym wreszcie mogła się wyspać - dodaje ze śmiechem 33-latka.

Prezenty na Dzień KobietPrezenty na Dzień Kobiet Fot. archiwum prywatne

Asia jakiś czas temu wymarzyła sobie...klasyczne klapki Kubota. I taki prezent czekał na nią 8 marca. - Kiedyś przebąknęłam, że marzą mi się takie. Mój mąż zapamiętał i nawet z rozmiarem trafił! - mówi.

Prezenty na Dzień KobietPrezenty na Dzień Kobiet Fot. archiwum prywatne

O Kasię z kolei partner zadbał na cały miesiąc.

Prezenty na Dzień KobietPrezenty na Dzień Kobiet Fot. archiwum prywatne

- Dostałam kalendarz adwentowy ze skarpetkami i wbrew pozorom, to bardzo trafiony prezent. Bo codziennie otwieram inne pudełeczko, więc Dzień Kobiet skończę pod koniec marca - chwali się nasza czytelniczka. Wspomina, że w zeszłym roku prezent również bardzo pozytywnie ją zaskoczył: dostała dres, a właściwie przebranie jednorożca.

Małgosia z kolei dostała kolaż, wykonany farbami akwarelowymi i pojedynczymi literkami, powycinanymi z gazet. Wyjątkowy upominek z okazji Dnia Kobiet własnoręcznie stworzyła jej 12-letnia córka.

Prezenty na Dzień KobietPrezenty na Dzień Kobiet Fot. archiwum prywatne

Wśród prezentów znalazł się też zapas popularnej gumy balonowej "Huba Buba".

Gratulujemy super pomysłów!

Więcej o: