Zapozowała zupełnie nago i nie mogła uwierzyć w to, co się stało. "Czysta magia"

Izzie Rodgers znana jest z dzielenia się rzeczywistymi obrazami sylwetki w sieci. Ludzie uwielbiają jej autentyczne podejście do wizerunku ciała, a ostatnie zdjęcie, na którym pozuje zupełnie nago przed obiektywem, wywołało niemałe poruszenie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Izzie Rodgers zgromadziła ponad 213 tysięcy obserwujących na profilu na Instagramie. Kobieta znana jest z dzielenia się w internecie poradami na temat pozytywnego nastawienia do własnej skóry oraz sylwetki. Obserwatorzy cenią i podziwiają jej podejście do tematu obrazu ciała, które przedstawia z niezwykłą autentycznością. Twórczyni treści, znana jest również z normalizowania trądziku oraz zmian skórnych w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Maja Hyży lubi swoje ciało, choć planuje operacje: Biust jest kilka pięter niżej

Izzie Rodgers zapozowała całkowicie nago przed obiektywem aparatu. Miała ku temu powód

W jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie Izzie Rodgers zapozowała zupełnie nago. Nie zrobiła tego bezcelowo. Zdjęcia udostępniła z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Chciała pokazać, jak wspaniała jest kobieca sylwetka w całej jej naturalnej okazałości, stojąc całkowicie nago przed obiektywem aparatu. Internauci odwiedzający profil kobiety mogą zobaczyć każdy cal jej nieedytowanego ciała – od wywijającego się brzucha aż po blizny. Twórczyni treści zdecydowała się jedynie na niewielki makijaż i włosy upięte w kok. W opisie załączyła również takie słowa:

Dosłownie nie mogę uwierzyć, że mogę patrzeć na swoje zdjęcia w ten sposób i nie chcę płakać, przestać jeść lub nie wychodzić. Każda fałda, każda krzywizna, każda blizna, każdy znak, każda rolka to czysta magia.
 

Ludzie dziękują Rodgers za udostępnienie serii zdjęć. Nazywają ją "dziełem sztuki"

Odkąd Izzie Rodgers zamieściła w swoim wirtualnym albumie na Instagramie zdjęcia, na których zaprezentowała swoją sylwetkę nago w różnych pozycjach, wiele osób je polubiło, a jej zwolennicy również szybko skomentowali. Ludzie, podziwiają jej podejście do tematu obrazu ciała i widzą w niej inspirację dla wielu kobiet. Jedna z nich nazwała twórczynię treści "dziełem sztuki".

Wyglądasz jak posąg bogini. Ale z drugiej strony wszyscy tak wyglądamy.
Więcej o: