Paulina Krupińska w platynowym blondzie. W takiej fryzurze jest nie do poznania

Paulina Krupińska wierna jest włosom w kolorze ciemnego brązu. A jak wyglądałaby w jasnym blondzie? Dzięki fryzjerowi gwiazd, Łukaszowi Urbańskiemu, była Miss Polonia przeszła wirtualną metamorfozę. Zmiana jest naprawdę spektakularna i zaskakująca!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Łukasz Urbański, znany fryzjer gwiazd, oprócz prawdziwych metamorfoz, które przeprowadza, postanowił na swoim instagramowym profilu zabawić się również w wirtualne zmiany fryzury, co zafundował kilku gwiazdom polskiego show-biznesu. Na udostępnionych przez niego relacjach zobaczyć można m.in. Kingę Rusin w jasnym blondzie, Magdę Gessler w krótkich i ciemnych włosach, Joannę Krupę w różu czy Michała Szpaka "obciętego" na krótko. Na prośbę obserwujących go osób metamorfozie poddał także Paulinę Krupińską.

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia stare stylizacje. "Pierwszy i ostatni raz miałam tę torebkę, chociaż kosztowała fortunę"

Paulina Krupińska po metamorfozie. Jak wyglądałaby w blond włosach?

Paulina Krupińska jest polską modelka i prezenterką telewizyjną. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia i była uczestniczką wyborów Miss Universe 2013. Od 5 marca 2020 r. spełnia się natomiast w zupełnie nowej roli. Wraz z Damianem Michałowskim prowadzi popularny program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska od lat jest wierna ciemnym włosom, w których zresztą wygląda świetnie, jednak wiele internautek oraz internautów ciekawych było, jak wyglądałaby w blondzie.

Marcin Mroczek opowiada o swojej wierze Marcin Mroczek opowiada o swoim nawróceniu. "Bóg naprawdę istnieje i mnie kocha"

Łukasz Urbański przedstawił trzy wizualizacje z blondem w roli głównej. Platynowego long boba w opcji z prostymi włosami, platynowego long boba z falami oraz długie włosy z grzywką w odcieniu miodowego blondu. 

Paulina Krupińska po totalnej metamorfoziePaulina Krupińska po totalnej metamorfozie https://www.instagram.com/lukiur/ screen InstaStories

Jennifer Lopez ma świetne ciało dzięki sprytnej diecie. Jedząc robi jedną rzecz (zdjęcie ilustracyjne) Jennifer Lopez ma świetne ciało dzięki sprytnej diecie. Jedząc robi jedną rzecz

Stylista fryzur, oprócz zdjęć Pauliny Krupińskiej przed i po wirtualnej zmianie fryzury, dołączył także ankiety, by sprawdzić, jakiego zdania są internautki oraz internauci. Okazuje się, że w przypadku pierwszej opcji, 55 procent osób jest za brązowymi falami, a 45 za platynowym blondem. Przy drugiej opcji 59 procent głosujących zaznaczyło "jasne", a 41 "ciemne". Trzecia wizualizacja najbardziej przypadła do gustu ludziom w sieci, bo za "miodowym blondem z grzywką było aż 66 procent. 

Więcej o: