Poleciała na operację plastyczną nosa do Turcji. Po zabiegu była załamana

Leonie zdecydowała się jakiś czas temu na operację plastyczną nosa w Turcji. Kobieta zupełnie nie spodziewała się tego, co spotka ją tuż po zabiegu. O swoich doświadczeniach opowiedziała na TikToku, a jej historię opisał portal thesun.co.uk.

W ostatnich latach różne zabiegi w tureckich klinikach cieszą się ogromną popularnością. Wpływa na to przede wszystkim ich atrakcyjna cena. W mediach społecznościowych możemy znaleźć wiele historii osób, które poddały się takim zabiegom. Jedną z nich jest Leonie Smith, której profil na TikToku obserwuje już prawie 38 tysięcy osób. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje makijaże

Zdecydowała się na operację plastyczną nosa do Turcji

Leonie zdecydowała się na operację plastyczną nosa w jednej z klinik w Turcji. Na swoich profilach w mediach społecznościowych na bieżąco relacjonowała przygotowania do zabiegu, do którego była bardzo pozytywnie nastawiona. Dlatego też nagranie, które opublikowała tuż po nim zaskoczyło wiele osób. O jej doświadczeniach poinformowały różne brytyjskie portale, między innymi thesun.co.uk.

Poleciała na operację plastyczną nosa do Turcji. Po zabiegu była załamanaPoleciała na operację plastyczną nosa do Turcji. Po zabiegu była załamana screen: TikTok//Leonie Smith

Tego się nie spodziewała

Film, który Leonie dodała po operacji, wywołał ogromne poruszenie wśród jej fanów. Kobieta odczuwała ogromny ból, a jej twarz była pokryta siniakami i obrzękiem. Poza tym miała spore problemy z oddychaniem. Leonie zdradziła, że zupełnie nie spodziewała się takich następstw po zabiegu. 

Na szczęście po tygodniu od operacji opuchlizna i siniaki ustąpiły. I mimo że to, co wydarzyło się tuż po niej, było dla niej bardzo trudnym doświadczeniem, ostatecznie nie żałuje, że poddała się operacji. Jak podkreśla, nowy wygląd bardzo jej odpowiada i sprawia, że czuje się pewna siebie. 

Poleciała na operację plastyczną nosa do Turcji. Po zabiegu była załamanaPoleciała na operację plastyczną nosa do Turcji. Po zabiegu była załamana TikTok//Leonie Smith

Źródła: thesun.co.uk, Radio Zet, TikTok

Więcej o: