49-latka chciała wyglądać tak, jak się czuje. Postanowiła "cofnąć czas" o 10 lat

Helen przed swoimi 50. urodzinami postanowiła wizualnie odjąć sobie lat. - Ta liczba jest dla mnie bardzo przytłaczająca i emocjonalna... - wyznała. Kobiecie przeszkadzało bowiem, że nie wygląda już tak świeżo i młodo, choć "czuje się jak 39-latka, która kończy 40 lat".

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Blogerka i influencerka Helen M Sanchez chciała wyglądać tak młodo, jak się czuje. Postanowiła więc działać od razu, gdy zauważyła, że na jej twarzy pojawia się coraz więcej oznak upływającego czasu. Tuż przed 50. urodzinami poddała się zabiegom medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, a także zadbała o odpowiednią pielęgnację oraz nawilżenie skóry, by "cofnąć czas" o 10 lat. 

"Nigdy więcej nie będę miała 22 lat, ani nie będę wyglądać na 22 (nawet nie próbuję!)"

- Minęły 2 miesiące od moich przygotowań do wielkiego dnia ukończenia 50-tki!! Ta liczba jest dla mnie bardzo przytłaczająca i emocjonalna... i wiem, że wiele z ma tak samo. Czuję, że moja młodość zniknęła... (...) Nigdy więcej nie będę miała 22 lat, ani nie będę wyglądać na 22 (nawet nie próbuję!), ale czuję się jak 39-latka, która kończy 40 lat i to biorę!!! Dr. Karam bardzo dziękuję za oddanie mi kilku lat na mojej twarzy, które pasują do tego, co czuję w środku!!! - napisała pod jednym z opublikowanych postów.

 
Bardzo dziękuj za twoją otwartość i szczerość w tym temacie! Tak wielu ludzi próbuje to ukryć, ale nie ma się czego wstydzić
Wyglądasz niesamowicie!
Kobiety takie jak ty sprawiają, że starzenie się już mnie nie przeraża! Wcześniej byłaś cudowna, a przy odrobinie zmian wyglądasz młodzieńczo! Dziękuję, że się tym dzielisz
Pięknie wyglądałaś przed i po, ale efekty są niezaprzeczalne! Nigdy bym nie zgadła, ile masz lat

- komentują internautki.

- Helen była zaniepokojona zmianami starzenia, które widziała na swojej twarzy, i zdała sobie sprawę, że nie wygląda tak energicznie i młodzieńczo jak kiedyś. Tak więc w wieku 49 lat przeszła pełne odmłodzenie twarzy za pomocą autorskiej techniki Dr. Karama - napisano z kolei pod udostępnionym wideo na YouTube.

 
Więcej o: