Pocisk uderzył w jego dom. Położył się w gruzach i czeka na swoją rodzinę

Nocą z 8 na 9 marca w obwodzie lwowskim nieopodal miasta Złoczów rosyjskie rakiety spadły na jednorodzinne domy. Kiedy ratownicy przybyli na miejsce, pękło im serce. Na gruzach domu leżał pies, który czekał na swoich zmarłych właścicieli.

W nocy z 8 na 9 marca Rosjanie przeprowadzili 81 ataków rakietowych na terenie całego kraju. W Chersoniu zginęły 4 osoby, a w Kijowie zostały ranne 3 osoby. O godzinie 2:40 w czwartek na terenie całej Ukrainy został ogłoszony alarm. W obwodzie lwowskim spadły kolejne rakiety, a w wyniku wybuchu zginęli cywile. Zdjęcia z tragedii łamią serce. W sieci pojawiło się także zdjęcie, które niezwykle poruszyło wielu internautów. Widać na nim psa, który czeka na zmarłych właścicieli. 

Zobacz wideo Ukraińscy żołnierze przechodzą w Polsce szkolenie z obsługi czołgów Leopard 2

Zrobiła operację plastyczną nosa, po zabiegu bardzo żałowała Poleciała na operację plastyczną nosa do Turcji. Po zabiegu była załamana

Rosyjski pocisk spadł w obwodzie lwowskim. Zginęli cywile 

Zniszczenia po uderzeniu pocisku są ogromne. Trafił on w domy mieszkalne w zachodniej Ukrainie, która do tej pory uchodziła za spokojne miejsce. We wsi Wełyka Wilszanycia niedaleko miasta Złoczów rosyjski pocisk uderzył w dwa domy mieszkalne. Zginęło 5 osób. Jedynym ocalałym był pies, który czekał na swoich właścicieli. Jedna z użytkowniczek udostępniła jego zdjęcie za pośrednictwem Twittera. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Paulina Krupińska w platynowym blondzie. W takiej fryzurze jest nie do poznania (zdjęcie ilustracyjne) Paulina Krupińska w platynowym blondzie. W takiej fryzurze jest nie do poznania

Wyjechali na wieś, bo myśleli, że będą bezpieczni. Zabiła ich rosyjska rakieta

Według serwisu fakty.com.ua w ataku zginęły dwa małżeństwa i ich krewni. Walki toczyły się głównie na wschodzie kraju, a jedno z małżeństw przeprowadziło się na zachód Ukrainy w poszukiwaniu spokojniejszego życia. Rakieta uderzyła w bok ich domu. Gdyby spali w innym pomieszczeniu, prawdopodobnie by przeżyli. Nagranie, jakie pojawiło się w sieci, chwyta za serce. Pies czeka na swoich opiekunów, którzy zginęli w wyniku uderzenia pocisku w dom. 

Więcej o: