Anna Lewandowska w platynowym blondzie. W takiej fryzurze jest nie do poznania

Choć Anna Lewandowska lata temu była blondynką, to od dłuższego czasu wierna jest ciemnym kosmykom. Fryzjer gwiazd Łykasz Urbański zrobił jednak wizualizację Anny Lewandowskiej w blond włosach. Zmiana jest naprawdę spektakularna.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Kilka lat temu Anna Lewandowska złożyła swoją urodową markę Phlov. W ofercie znajdziemy sporo kosmetyków do włosów, których swoją drogą Lewandowska regularnie używa. Nic więc dziwnego, że wiele fanek trenerki zachwyca się nad jej kosmykami. - "Piękne włosy".  A jak żona Roberta Lewandowskiego wyglądałaby w blondzie? Sprawdził to fryzjer gwiazd Łukasz Urbański. Na udostępnionych przez niego relacjach zobaczyć można również m.in. Kingę Rusin w jasnym blondzie, Magdę Gessler w krótkich i ciemnych włosach, Joannę Krupę w różu czy Michała Szpaka "obciętego" na krótko. Na prośbę obserwujących go osób metamorfozie poddał także Annę Lewandowską.

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje makijaże

Anna Lewandowska po metamorfozie. Jak wyglądałaby w blondzie?

Anna Lewandowska nie jest już tylko trenerką, choć to właśnie od tego zaczęła się jej medialna kariera, ale również bizneswoman. Prężnie prowadzi kilka biznesów w tym wcześniej wspomnianą markę urodową, ale również ma markę ze zdrową żywnością Foods by Ann czy centrum treningowe Healthly Center by Ann. Nie da się również ukryć, że na przestrzeni lat styl Anny Lewandowskiej uległ nieco zmianie. Jeśli zastanawiacie się, jak żona Roberta Lewandowskiego mogłaby wyglądać w blondzie, to nie trzymamy was dłużej w niepewności. 

Anna Lewandowska po totalnej metamorfozieAnna Lewandowska po totalnej metamorfozie https://www.instagram.com/lukiur/ screen InstaStories

Stylista fryzur poza zdjęciem metamorfozy dołączył również ankietę, w której zapytał internautów o to, w której wersji Anna Lewandowska wygląda lepiej. Okazuje się, że niewielką przewagą głosów wygrała wersja blond. 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia sprzed lat. "Lewciu pamiętasz?"

Jakiś czas temu, Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z okresu, gdy poznała się z mężem Robertem Lewandowskim. Piłkarz grał wtedy w podwarszawskim Zniczu Pruszków. Nie da się ukryć, że trenerka na przestrzeni lat przeszła sporą metamorfozę.

Pewne jest jedno... że do blondu nie wracam. Hahahahahah

- napisała, udostępniając stare zdjęcia.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia sprzed latAnna Lewandowska pokazała zdjęcia sprzed lat https://www.instagram.com/annalewandowska/ (screen InstaStories)

Powinna wrócić do blondu czy nie? 

Więcej o: