Hit na Wielkanoc w Biedronce! Oferta już od 1,99 zł nie tylko dla najmłodszych. Podobna w Lidlu

Wraz ze zbliżającą się wielkimi krokami Wielkanocą szukamy promocyjnych ofert, które pozwolą nam zaoszczędzić. Jeśli szukasz słodyczy w świątecznych kształtach bądź opakowaniach, zajrzyj do marketów tj. Lidl, Kaufland czy Biedronka. Gazetka od 9.03.23 ostatniego z marketów krywa wiele pyszności.

Choć do świąt wielkanocnych zostało jeszcze trochę czasu, wiele osób zawczasu kupuje część produktów, by równomiernie rozłożyć koszty z nimi związane. Nic dziwnego, że w ofertach sklepów nie brakuje pysznych propozycji. Na jakie warto zwrócić uwagę? Te produkty z pewnością nie zepsują się do kwietnia, warto jednak chronić je przed łasuchami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak ograniczyć marnowanie jedzenia w święta? Ekspertka wyjaśnia

Biedronka: gazetka od 9.03.23 pełna czekoladowych słodkości. Świąteczne zające już od 1,99 zł

W świątecznej ofercie Biedronki nie mogło zabraknąć tradycyjnych łakoci w kształcie zająca, które kupisz już za 1,99 zł/szt., oraz pysznych, czekoladowych jajeczek w siatce w cencie 6,99 zł/opakowanie. Oprócz tego miłośnicy słodkości mogą liczyć na różne rodzaje czekolad w wielkanocnych kształtach bądź opakowaniach.

Biedronka gazetka od 9.03.23 r - świąteczne słodkościBiedronka gazetka od 9.03.23 r - świąteczne słodkości biedronka.pl

Lidl: słodycze "idealne do koszyczka". Pośród króliczków i baranków znajdziesz także jednorożca

W ofercie Lidla znajdziecie całą masę pysznych słodkości na święta wielkanocne. Sklep oferuje zarówno tradycyjne czekoladki, jak i nieco bardziej oryginalne. Mowa oczywiście o "idealnym do koszyczka" jednorożcu z biało-różową grzywą, który dopiero co wywołał spore poruszenie w sieci. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na figurki z białej czekolady dostępne w kształcie baranka, zająca, bądź kury, które kupisz już za 1,99 zł/szt., oraz cukrowego baranka za 2,99 zł/szt.

Słodycze na Wielkanoc z Lidla - jednorożecSłodycze na Wielkanoc z Lidla - jednorożec lidl.pl

Figurki czekoladowe na Wielkanoc z LidlaFigurki czekoladowe na Wielkanoc z Lidla lidl.pl

Baranek cukrowy na święta wielkanocne z LidlaBaranek cukrowy na święta wielkanocne z Lidla lidl.pl

Kaufland: ogromny wybór wielkanocnych słodyczy. Wybieraj spośród zajęcy, kurcząt oraz jajek

Z okazji nadchodzących świat także w Kauflandzie kupisz wiele pysznych słodkości z czekolady w przeróżnych kształtach i opakowaniach nawiązujących do Wielkanocy. Nie brakuje zajączków w cenie od 5,99 zł/szt., a także różnej wielkości jajek z nadzieniem bądź bez od 5,99 zł/szt. Tylko czy kupione teraz, dotrwają niezjedzone do kwietnia?

Screen z gazetki Kaufland. Wielkanocne słodkości w promocjiScreen z gazetki Kaufland. Wielkanocne słodkości w promocji leaflets.kaufland.com

Więcej o: