Atrakcyjne imiona damskie, które przyciągają mężczyzn. Mało kto potrafi im się oprzeć

Astrolodzy wierzą, że pewne cechy charakteru są ściśle powiązane z posiadanym przez nas imieniem. Niektóre z nich częściej niż inne przywodzą na myśl atrakcyjne, zmysłowe lub uwodzicielskie kobiety.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wszystkie imiona są piękne i kryją w sobie pewne znaczenie. Jednak kilka z nich może sprawiać, że na ich dźwięk, aż się odwracamy. Nie można zaprzeczyć, że imię może wpływać na to, jak jesteś postrzegana, przez innych. Wpływa na to nie tylko dźwięk podczas ich wypowiadania, ale również ich styl wymowy i pochodzenie. Dodanie brzmienia samogłoski do nazwy pod koniec również zwiększa ich zmysłowy wydźwięk. Właśnie wszystkie te czynniki sprawiają, że są atrakcyjne w oczach mężczyzn. Należy jednak traktować to zestawienie z przymrużeniem oka i pamiętać, że to przede wszystkim od nas zależy, jak będziemy postrzegani przez innych.

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Najbardziej atrakcyjne imiona damskie. Julia od razu wzbudza sympatię wśród mężczyzn

Julia to imię powstałe jeszcze w starożytnym Rzymie. Oznacza różę i piękny kwiat. Julia jest niezwykle uwodzicielską kobietą, pełną majestatu i wdzięku. Jednocześnie potrafi być jednak skryta i nieśmiała. Nie pokazuje po sobie emocji, co może wzbudzać w mężczyznach zainteresowanie i chęć poznania. Swoim niepowtarzalnym wdziękiem jest w stanie oczarować praktycznie każdego adoratora.

Lena: to imię kryje w sobie wielką moc i wiele tajemnic. Ludzie uwielbiają jej spontaniczność

Lena żyje szybko i intensywnie i wielu mężczyzn wciąż próbuje doścignąć ją w jej działaniach. W całym tym swoim szaleństwie i temperamencie jest bardzo zmysłowa. W jej gronie nie brakuje adoratorów. Coś, co przyciąga ludzi do jej osoby, to nie tylko dobroć serca, ale również spontaniczność i czerpanie z życia garściami i angażuje się w pełni.

Magdalena niezwykle zapada w pamięć. Przyciąga swoją osobowością

Jest bardzo namiętna i pełna seksapilu i słynie ze swojej silnej osobowości. Mężczyznom imponuje swoją niezależnością i przedsiębiorczym działaniem. Magdalena łączy w sobie wszystkie trzy role: żony, kochanki i przyjaciółki, dlatego panowie często wybierają ją jako partnerkę na całe życie. To kobieta do tańca i do różańca.

Więcej o: